Wpis z mikrobloga

Ciekawe, czy gdziekolwiek i kiedykolwiek pojawi się jakiś kalulator kredytu na start ale kredytu konsumenckiego.
Chciałbym sfinansować partycypację w TBS za jakieś 70k PLN, bo to jest jedyne światełko w tunelu na namiastkę własnego mieszkania w moim samotnym życiu. Inaczej wynajem do końca życia, albo nawet i nie, bo meldunku nie będę miał.
A takie 70k w 8-10 lat udałoby się spłacić, skoro 5 lat dopłat jest.

#nieruchomosci #mieszkanie #bk2 #bk2procent #koalicjadeweloperska #kredyt2procent #kredyt #ekonomia #finanse #inwestycje #deweloperka #dom #inwestowanie
  • 4
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@chaddeveloper Tak właśnie jest. Dlatego napisałem namiastka własnego mieszkania, a nie własne mieszkanie. Akurat w Poznaniu już nie ma umów na 15 lat, tylko bezterminowo. W.zasadzie można mieszkać tam do śmierci.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@chaddeveloper Wkladu własnego mieć nie trzeba, właśnie po to byłby mi potrzebny ten kredyt. Na partycypację i kaucję. Nie ma kompletnie absolutnie żadnych szans że dostałbym kredyt na pół miliona, choćby i dopłacali 20 lat a nie 10.

Albo TBS, albo wynajem. Na nic innego liczyć nie mogę. W ciągu kilku lat mogę już nie mieć meldunku, a nikt mnie w wynajmowanym mieszkaniu nie zamelduje, choćbym był lokatorem czystym jak kryształ.
  • Odpowiedz