Wpis z mikrobloga

@PsiPatrolek: Kurde ja się tu produkuję a Ty posta usuwasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najpierw w domu była Nokia 5110 w Simplusie, potem tata kupił mi 3510i na abo w Ideii. Numer mam do dzisiaj to już 20 lat. Potem już sam kupowałem. Motorola V360, HTC Wizard 200, LG KU990, Nokia Lumia, HTC M8, M9 i pewnie jeszcze jakieś których nie pamiętam. A obecnie od ponad 4
WstretnyOwsik - @PsiPatrolek: Kurde ja się tu produkuję a Ty posta usuwasz ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: HTC_SPV_M3000_1

Pobierz
  • Odpowiedz
@PsiPatrolek k550i też miał takie. Później wjechałem na w910i no ale lipa to była ( ͡° ʖ̯ ͡°) trafiłem na egzemplarz z wadliwymi kościami pamięci przez które telefon restartował się bez powodu nawet leżąc nieużywanym na biurku (flash na inną wersje oprogramowania nie pomógł). Miał też niewygodną klawiaturę (źle mi się na niej grało i pisało smsy) oraz nieco przymulone multimedia (cała ta otoczka walkmana nie była zbyt
  • Odpowiedz
@PsiPatrolek: Nokia 5510, którą mi ukradli. Na szczęście wiedziałem kto to i jeden dostał kuratora, a drugi wyrok w zawiasach. Do tej pory mam list z przeprosinami od jednego. Po tym jak ją odzyskałem, rodzice mi ją zabrali i oddali bratu. Był to rok 2000 i zbierałem na nią wiele miesięcy jeżdżąc na truskawki, jagody itp. a potem sprzedając na murku w środku miasta.
maciejj - @PsiPatrolek: Nokia 5510, którą mi ukradli. Na szczęście wiedziałem kto to ...

źródło: IMG_2879

Pobierz
  • Odpowiedz