Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie

Pracuję od 18 miesięcy na stanowisku asystent specjalisty ds. logistyki (umowa na czas nieokreślony), około rok temu z naszego oddziału odszedł planista, z uwagi na potrzebę przejąłem jego obowiązki i otrzymałem dodatek funkcyjny. Dodatek funkcyjny wynosi x złotych i jest niższy od zarobków odpowiednika na innym oddziale. Trwa to już 12 miesiąc, a firma zasłania się brakiem możliwości zmiany stanowiska na stałe z powodu posiadania już planisty w innej lokalizacji, twierdząc że nie ma zgody na kolejnego plamiste (pomimo tego że musi być ktoś na oddziale kto robi to bezpośrednio.).
Co zrobić w związku z tym? Pracuję na stałe, nie daje powodów do zwolnienia, nie mogą zlikwidować mojego stanowiska, skoro moje obowiązki musiałby ktoś przejąć (+ obowiązki planisty).
Jakieś rady czy podstawa prawna do zmiany stanowiska?
#praca #prawo
  • 4
@wannabAE: a firma zasłania się brakiem możliwości zmiany stanowiska na stałe z powodu posiadania już planisty w innej lokalizacji. >>to powiedz im, że w takim razie niech planista stamtąd robi robotę, a Ty kładziesz lachę na dodatkowe obowiązki.
  • 0
@wannabAE
Jak odmowie to czy nie beda mieli podstaw do tego by wręczyć mi wypowiedzenie zmieniające i próbować przenieśc na inny oddział (zamieniając mnie z planista miejscami)?