Wpis z mikrobloga

Ale w Gazecie Wyborczej jadą z kredytem 0% jak z burą suką. Seria artykułów, wszystkie krytyczne lub bardzo krytyczne. Kilka ankiet, gdzie ze wszystkich wychodzi, że ponad 90% jest na "nie". Zawsze było to pro-tuskowo/platformerskie medium. O co tutaj chodzi, ktoś ma pomysły?

#nieruchomosci #sejm #polityka
  • 28
  • Odpowiedz
  • 190
@Jankowalski715: No bo każdy kto ma rozum w głowie wie, że ten program przyniesie bardzo negatywne skutki. Nie czaję dlaczego rząd dalej kontynuuje nad tym prace skoro wiele ich zwolenników im otwarcie mówi, żeby się z tego wycofali.
  • Odpowiedz
@Jankowalski715: chodzi o to, że Tusk naobiecywał ludziom głupot, a teraz robiona jest medialna sraczka (także tu na Wykopie) żeby to odkręcić. W jakim świecie ludzie tu żyją, że niby Tusk da komuś pieniądze xD
Za dwa tygodnie wyjdą i powiedzą, że 90% Polaków nie chce darmowych domów, woli płacić banksterom 4k odsetek, a oni się wsł#!$%@?ą w głos ludu i żadnego kredytu zero procent nie będzie. Przy okazji można pocisnąć
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo Nie wiem czy pamiętasz ale swego czasu była aferka z tego, że poprzedni rząd PO dotował wyborczą grubymi milionami. Musiałbym poszukać jakiegoś artykułu ale tam wprost szły kwoty rządu setek milionów złotych. A kto płaci to wymaga. Nie mówię, że Wyborcza to coś na miarę TVP za PiS ale mówienie, że "oni tylko całkiem przypadkiem mają podobną linię" nie jest prawdą
  • Odpowiedz
Zawsze było to pro-tuskowo/platformerskie medium. O co tutaj chodzi


@Jankowalski715: chodzi o to, że byłeś okłamywany pisowsko-konfederacką propagandą, która stawiała znak równości pomiędzy wszystkim co złe a GW.

GW nie zmieniła narracji, GW nie zmieniła podejścia do tematów zarówno społecznych jak i ekonomicznych, GW nie zaczęła nagle pisać po ludzku. To Ty w pewnym momencie oprzytomniałeś, wyszedłeś z wykopowej bańki konfederackich spinów i zauważyłeś, że to w czym do tego momentu
  • Odpowiedz
Ale panowie, co wy robicie? Napisałem prawdę, że poprzedni rząd PO dotował sowicie gazetę której dotyczy post. Nie poparłem tego nawet żadnym emocjonalnym/erystycznych chwytem a wy odebraliście to jako jakiś atak pisora? Wiem, że nie wszyscy mogą to pamiętać, bo o sprawie było głośno gdzieś w 2014 czy 2015 i wielu dzisiejszych Mirków nie interesowała się wtedy polityką ale naprawdę nie można już nawet przypomnieć takich rzeczy? Jeszcze komentarz @Zenek_ mogę odebrać
  • Odpowiedz