Wpis z mikrobloga

Ciekawy wywiad Mateusza Migi z prezesem #wislaplock , Piotrem Sadczukiem w sprawie nie wpuszczenia kibiców #wislakrakow na najblizszy mecz. To są sprawy kibicowskie, chłop ma związane ręce, on jest prezesem ale w tej sprawie nie decyduje i nie może powiedzieć kto decyduje bo ma związane ręce i wszyscy wiedzą o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to pytanie czy komuś bardzo zależy żeby dosrać Wiśle, ale prezes Wisły Płock nie może powiedzieć komu bo się boi, czy wspólnie wszyscy na spotkaniu prezesów drużyn 1 ligii ustalili, że #!$%@?ć Wisłe bo na wyjazdach jest wiecej kibiców niż domowych i psują doping, czy to zemsta za to, że miasto Krakow z powodu remontu stadionu miejskiego na niezwykle ważną i owocną imprezę jaką były Igrzyska Europejskie, zamknęło pół stadionu i Wisła teraz za to obrywa drugi raz.

https://sport.tvp.pl/76931625/prezes-wisly-plock-o-niewpuszczeniu-kibicow-wisly-krakow-mam-zwiazane-rece-nie-moglem-podjac-innej-decyzji

#pierwszaligastylzycia #pzpn
  • 6
  • Odpowiedz
@Aerwin Źle zinterpretowałeś ten wywiad. Sadczuk jest po prostu niekompetentny. O coś innego by go spytano - też odpowiedziałby wymijająco. To jest polityczny słup, który podmienił innego słupa - Marca. A Wisła Kraków nie potrafi ogarnąć się i odciąć od kibolskiej patologii, to zbiera teraz żniwo. Chciałaby mieć ciastko i zjeść ciastko.
  • Odpowiedz
@wbrewprawdzie: powiedz mi, jakie narzędzia ma klub, by odciąć się od patologii biegającej w jego barwach? Królewski ma zatrudnić Rutkowski Patrol i po meczach śledzić ludzi, by wyłapać bandytów? Czy może pikniki mają się zorganizować, a potem ojciec z dwójką synów ma łapać ważącego 100 kilogramów byczka, jak ten coś odwali?
  • Odpowiedz
@wbrewprawdzie: mówisz, że Wisła nie umie odciąć się od patologii kibicowskiej. A w tym momencie to patologia kibicowska w innych klubach blokuje wejście kibicom Wisly. Prezes Płocka powołuje się na wydarzenia w Radłowie na których byli też kibice z Sosnowca. Czy oni w tym momencie nie są wpuszczani na inne stadiony?
  • Odpowiedz
@Aerwin: @wbrewprawdzie: @Heero21: @CynicznyDlugouch:
Jest wiele sposobów na walkę z patologiami.Były podejmowane próby x razy i zawsze wygrywali kumaci.
Nie pamiętacie już jak Bednarz stracił stanowisko? Jak stadion został ostrzelany racami?

Klub ma wiele możliwości np. zablokowanie wnoszenia materiału na oprawę (ostatnia wielka sektorówka).
Inna opcja, to zablokowanie biletów na wyjazd. Dlaczego klub na finał pucharu polski dał część biletów kumatym? Żeby oni sobie je rozdysponowali po FC,
  • Odpowiedz