Wpis z mikrobloga

Skoro ma zostać wprowadzony "bezpieczny" kredyt, i tak wiele osób na niego narzeka to czego ludzie nie wyjdą na ulicę, żeby protestować przeciwko temu idiotyzmowi? Mnie on w zasadzie nie rusza, bo mam swój dach nad głową, ale nie ukrywam, że jest mi żal osób które teraz mierzą się z kupnem mieszkania.

#nieruchomosci #kredyt2procent #deweloperka
  • 10
  • Odpowiedz
@Wito1994: ponieważ klasa średnia w tym kraju to mem - robota w korpo i karta z debetem, w tym przedziale wiekowym frekwencja na wyborach była żałośnie niska, to wiele mówi o naszym społeczeństwie
  • Odpowiedz
@Wito1994 No właśnie problem zawsze ten sam, dużo wkurzonych ludzi rozsianych po całej Polsce nie mających jak się zorganizować (bo dom, praca itp) by jechać na protest do Warszawy. Ktoś ten protest też musi zorganizować, ktoś przekonać do siebie ludz, by za nim poszli. Rolnicy czy Górnicy mają od tego struktury, zwykli obywatele tak średnio. Poza tym, zawsze jest ryzyko, że jak protest nie wypali to staniesz się pośmiewiskiem w mediach/internecie więc
  • Odpowiedz
  • 0
@giorgioborgio gdyby mnie to dotykało to bym uczestniczył w jakiejś formie protestu na żywo... To co jest na wypoku to nikt poważny tego nawet nie przeczyta. Ludzie wylewają swoje żale do grona innych frustratow bez większego sensu.
  • Odpowiedz
  • 0
@GOHAN ACTA czasami nie zostało powstrzymane ? Tylko nie pamiętam na jakim etapie to było. Bo możliwe, że na etapie pomysłu wprowadzenia.
  • Odpowiedz
@Wito1994: Zazwyczaj EU załatwią tę sprawę tak, że nie wyrzuca pomysłu, tylko go zawiesza, następnie prowadzone są pertraktacje z krajem, który kategorycznie odmawia współpracy i albo dostają propozycje nie do odrzucenia, albo po lekkich zmianach przepychane jest kiedy indziej :) w EU nic nie ginie.
  • Odpowiedz