Wpis z mikrobloga

@Simpleco: #!$%@?ąc od jego czystości, to sama droga jaką robi podczas biegania jest jak najbardziej poprawna. Bardzo mało amatorów idzie taką drogą, robi od razu maratony żeby się zaklepać na śmierć, a potem szok i zdziwenie że problem się rozpędzić :D

Owca bardzo organicznie to robi, zaczął od kilometra, 1 mila, 5km, 10km, teraz połówka i maraton. O wiele bardziej zdrowa droga niż ta Karcz co nigdy nie biegała i idze
Głupie tutaj jest tylko 2 mocne treningi dzień po dniu. To woła o przetrenowanie lub kontuzje. Dla psychiki to może i fajne jest, ale jest coś takiego jak superkompensacja no i jesli nie ma kosmicznej regeneracji to ciężko żeby byl tego jakis efekt na miarę wykonanej pracy

No ale sam mówi że tak mu lezy więc tylko zycze zdrowia
n3sta - Głupie tutaj jest tylko 2 mocne treningi dzień po dniu. To woła o przetrenowa...

źródło: temp_file5325279794148175368

Pobierz
  • 0
@n3sta: @neufrin @harry_krishna @aukolb dzięki! Książkę już zamawiam. Szkoda ze tak późno na mnie to wpadło. Trenuje już półtora miesiąca i teraz zauważam że robię to źle, a start na połówkę za dwa tygodnie.
Co do Owcy to nigdy nie oglądałem WK i jak już się coś o nim na wykop się przewijało to raczej w zartobliwym tonie. Ale gdy zaczął biegać i zobaczyłem te wyniki to był szok.
Ciekawi mnie
@Simpleco: dziwnie to tłumaczy, momentami się gubi, ale co do zasady daje dobre rady i sam schemat jego treningu jest poprawny. Inna sprawa, że na 100% jest na jakichś środkach, które ułatwiają mu co najmniej regenerację - nie wiem co jeszcze.
@p1p2p3p4: @Simpleco serio, nie łudź się, że po roku-dwóch treningów będziesz robił 100 km tygodniowo, twoje tempo progowe będzie wynosiło 3:45-3:50, półmaraton 1:20, maraton 2:56. Normalni, zdrowi ludzie zaczynający treningi wytrzymałościowe dochodzą do takich kilometraży i wyników w co najmniej 5 lat (przy naprawdę dobrych wiatrach).