Wpis z mikrobloga

@ChristianHorner: daj spokój, chyba całe życie będę miał ból dupy, że nie kupiłem kawalerki w Gdańsku nad samym morzem za 199k. To było tuż przed covidem, więc "przezornie" stwierdziłem, że nie będę ryzykować xD
  • Odpowiedz
@Saprofit: na pocieszenie powiem ci że ta nauczka już nic nie zmieni, bo następna okazja NIE będzie na tyle podobna żebyś skojarzył , że to jest ten moment na zakup ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ChristianHorner: z giełdą jest o tyle prościej, że okazje trafiają się częściej niż na rynku mieszkaniowym. Wiem co mówię, wszystkie takie okazje zmarnowałem! :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Saprofit gdyby nie moje papierowe rączki na giełdzie, i porzucanie własnych założeń pod wpływem emocji, to już dawno miałbym spłaconą hipotekę, i drugie tyle na koncie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
na pocieszenie powiem ci że ta nauczka już nic nie zmieni, bo następna okazja NIE będzie na tyle podobna żebyś skojarzył , że to jest ten moment na zakup ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jar-mitryn: Równie dobrze i teraz może być sytuacja pod tytułem "CZEMU TEN ŚMIEĆ DALEJ ROŚNIE >:-(" xD
  • Odpowiedz
@miku555: fakt, była to okazja i do generalnego remontu, ale naprawdę takie ceny były te niespełna 5 lat temu...
Nawet obecne mieszkanie pod koniec 2020 roku kupiłem za 230k jeszcze po starych cenach, gdy teraz na pniu zejdzie za 350, a to jeszcze przed wprowadzeniem dopłat.
  • Odpowiedz