Wpis z mikrobloga

  • 0
@pomarudze tak. Sevag o ile się nie mylę tak jak i Simon był związany z polską tylko od dzieciaka mieszkał za granicą i to jest git. Jeśli ktoś jest Polakiem, ale wychowuje się gdzieś poza pl to spoko. Ale tylko takie osoby, a te które nie mają nic wspólnego z polską prócz tego, że tu mieszkają nie powinny brać udziału i tak piękna azjatka czy latynoska też ( ͡° ʖ̯
  • 0
@amanda12 jak już wspomniałem, osoby mieszkające za granicą od dzieciaka czy nie dzieciaka, które są związane z polską (np. Jeden rodzic Polak) normalnie niech biorą udział, ale te które nie są w żadnym stopniu Polakami nie. Napisałem tu o Ukraince, bo akurat weszła ona, a nie Białorusinka, ale wiedziałem, że zaraz się ktoś przysra XD
  • 0
@Hogataa26 ja mówię tu o hotelu, a nie mam talent bo to całkiem inne kryterium programu XD btw mówię o polskim reality-show, to jak jest w zagranicznych mnie nie interere 🙄 nie wiem dlaczego Polacy tak bardzo lubią we wszystkim wzorować się na tym jak jest w innych krajach ⁠ ⁠˘⁠ ⁠o⁠ ⁠˘⁠ ⁠
  • 0
@amanda12 nie, nie to wolimy. Po prostu uważam, że to reality-show opiera się na relacjach i zwyczajnie jeśli jest to poslka edycja, to powinni brać w niej udział Polacy, a nie Ukraińcy, Latynosi, Anglicy, Niemcy czy jakiekolwiek inne osoby, nie będące Polakami ¯_(ツ)_/¯
@txanonxt Kurcze, a to ludzie z innych krajów nie mogą nawiązywać relacji? Jeżeli są komunikatywni w tym języku? Idę powiedzieć moim znajomym mieszanym parom, że nie powinni być razem xD
  • 0
@amanda12 nie chodzi mi o to, że nie mogą. Ale w hotelu konkurencję bywają różne i szczególnie test wiedzy dla nich wypada słabo, bo wiedzą jeszcze mniej niż polscy uczestnicy, do tego czasem nie do końca zrozumiale mówią i zawsze są mało ciekawi, nie wprowadzają nic do programu, prócz obecności xd