Wpis z mikrobloga

Kobieta lat 32 z którą pracowałem chwaliła mi się swoim życiem, ostatnio nawiązała kontakt z byłym, stwierdzili razem ze dobrze im było i mogliby do siebie wrócić. Parę dni później miała urodziny i chwaliła się, że dostała prezent od swojego obecnego chłopa, jakiś ekspres do kawy. Następne parę dni później umawiała się przy mnie przez telefon z byłym na obiad jak będą mieli czas. Następne parę dni później przyszła do pracy inaczej ubrana, wypachniona i wyszła z pracy wcześniej na obiadek z byłym xD w zasadzie zajebista kobieta każdy pewnie by taka chciał hehe tylko że ja to ogólnie mam w dupie i po co ktoś mi się z życia spowiada i przy mnie to robi specjalnie xD że ktoś potrzebuje atencji aż tak, że nie mógł zachować tego dla siebie. Mogłem obecnemu jej chłopowi napisać sms żeby schował ekspres w najbliższych dniach. Trzymajcie się chłopy na tym rynku matrymonialnym

#zwiazek #praca #pracbaza #milosc #zwiazki #przegryw #heheszki ##!$%@? #kobiety #kobieta
  • 9
@Infiniti46: ja raz miałem taka sytuacja, że laska na próby poloneza do studniowki przyszla z pierwszym chłopem, potem poloneza na studniowce tanczyla z drugim chłopem, a na studniowce poznala trzecie chłopa z którym była po studniowce xDD