Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Konserwa walcząca o konserwatywny elektorat jest przeciwko liberalnym postulatom. Dziwne, nie?

Ja sam jestem za pigułką dzień po, która odroczyłąby mocno legalizację aborcji, ale gdybym był politykiem, to też bym tego nie powiedział na głos, bo by mnie zjedli. Polska polityka to skrajności i walka o hermetyczne grupy wyborców.
  • Odpowiedz
@saakaszi: dobrze, że nt. układu rozrodczego i gospodarki hormonalnej młodych kobiet wypowiada się specjalista, a nie jakiś, nie wiem... instruktor sportów wodnych albo człowiek uważający, że ryba to nie mięso
  • Odpowiedz
@saakaszi: po co oni pchaja te tabsy, przeciez to jest temat absolutnie trywialny. Rozpustna julka poprosi mamę i na to samo wyjdzie a będzie jakaś kontrola, żeby nie łykały tego po każdym brajanie na liczniku.
Tyle ważnych spraw i obietnic a akurat jakieś bzdury muszą pchać i to plując na praworządność xD
  • Odpowiedz
@szejas: Krul postulował nawet możliwość sprzedaży dzieci na wolnym rynku i chwalił pozytywny wpływ tego rozwiązania na gospodarkę. O dziwo "obrońcy życia" nie mieli z tym problemu, a przeciwnikom zarzucano bycie lewakiem.
fastmotion - @szejas: Krul postulował nawet możliwość sprzedaży dzieci na wolnym rynk...
  • Odpowiedz
@wAr1948: Problem trywialny bo Ciebie nie dotyczy. Gdybys to Ty był zagrożony niechcianą ciążą to byś inaczej patrzył na takie tematy.

Nie każda nastolatka ma wspierających rodziców, których może poprosić o pomoc. Skoro moze uprawiać seks to powinna też mieć dostęp do antykoncepcji awaryjnej.
  • Odpowiedz
@saakaszi

Korwin:
Leki powinny być bez recepty, bo chcącemu nie dzieje się krzywda.

Bosak:
Kuuuurrrwaaa. Nie może tak być. Awaria cipy, rozumiesz ty to człowieku? XD

Ewolucja konfederacji mnie bawi w sumie xD
  • Odpowiedz