Wpis z mikrobloga

@Kamsyyo: Nie. Jak przy pierwszym nic nie poczułeś to się nie zmieni. Można braki w pociągu seksualnym nadrobić samym zainteresowaniem drugą osobą, osobowością, zabawą bo jest zawsze świadomość, że uroda przemija chociaż fakt faktem nie spotykałbym się z kimś kto w ogóle mnie nie pociąga, zawsze coś musi jednak w stronę tej osoby pchać.
  • Odpowiedz
@Kamsyyo: nie dawaj nadzieji lasce, może ona się wkręci i później będzie płacz. Jak wiesz, że nie pyknie to odpuść. Niby wygląd jest drugoplanowy, ale jednak jak to nie Twój typ to daj spokój lepiej dla Ciebie i jej
  • Odpowiedz
Czy jest sens spotykania się z laską, która nie jestem pewien czy mi się podoba?


@Kamsyyo: Zależy, czasami sobie ludzie wbijają do głowy, że muszą być fajerwerki i #!$%@? wie co przy pierwszym spotkaniu. Z drugiej strony jak nie czujesz żadnej chemii i średnio się gada to marnujesz czas.
  • Odpowiedz
tak mają tylko kobiety, u facetów jak nie zaiskrzy od początku pod kątem pożądania, to nie zaiskrzy już wcale


Jerzy Vetulani skłonny by był się nie zgodzić.
  • Odpowiedz
@Kamsyyo: Nie, tak jak piszą dziewczyny wyżej faceci mają inną strategię seksualną - jeśli nie podpasowała ci teraz to chociażbyś się zesrał to nie wywołasz w stosunku do niej pożądania i będziesz później szukał dziury w całym jak pojawi się lepszy model. Nie rób dziewczynie nadziei i zakończ to nim dobrze jeszcze się zaczęło.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja w sumie tego długo nie ciągnę bo były tylko 2 spotkania, ale właśnie z wyglądu brzydka nie jest, ale troszkę nie mój typ.
Tylko że ona codziennie do mnie piszę pierwsza i myślę, że jej akurat zależy i to bardzo.
Ale chyba muszę to zakończyć bo rozmawia się tak normalnie po prostu, ani nie jest źle, ani też jakoś super.
  • Odpowiedz