Wpis z mikrobloga

@Szyszkalogin oook nie grałem w to, w dying light grałem o zombie i zarabiste było jedynka szczególnie polska gra polecam mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) co do tej gry napisz recenzję krótką dla chłopów jak dłużej pograsz
@Szyszkalogin W sumie to wyśmiewałem się z tego przed premierą, jak ta gra na trailerach i przedpremierowych gameplayach prezentowała się nudno. Nie spodziewałem się, że gierka okaże się taka zacna, to najlepsze co w ostatnich latach wypuściło Sony. Szkoda, że nie będzie kontynuacji, taki potencjał (,)
@Itslilianka: mnie zaskoczył, bo się spodziewałem słabej gry. Dwójka to średniak, ale jedynka ma coś w sobie, klimat, polski blok ten startowy, domki fajne, jak prawdziwe. Właśnie mnie klimat urzekł, fabuła taka se. Czy warto nie wiem, każdemu coś innego podpasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szyszkalogin: Wspaniała to była gra nie zapomnę jej nigdy. Typowy casual ze mnie więc jedna z 3 platyn na ps4 coś znaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wydaję mi się, że to była jedna z tych gier gdzie wyraźnie widać było rozdzielenie w odbiorze pomiędzy graczami a recenzentami. Gracze docenili, recenzenci zdecydowanie nie pokochali. I to przez nich trochę Days Gone przeszło w zapomnienie. bo tak, typowo gameplay-owo