Wpis z mikrobloga

  • 10
Faktem są jednak restrykcyjne zasady usuwania kont za nieaktywność, prawda?


@Zakopianczyk: Ja swego czasu miałem wykupione wieczne konto, a i tak dostałem bana za nieaktywność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zakopianczyk bana dostałem bo nic nie pobieralem od jakiegoś czasu. Ciezko mi się tam seedowalo i te pozycje bez free pogarszały jedynie sytuację. Nie będę rozpaczał jeżeli PS już nie wstanie.
  • Odpowiedz
@dumpmuzgu: Przecież PS jest/było trackerem ratioless i nikogo nie obchodzi(ło), jakie masz ratio, bylebyś seedował wstawkę po jej ściągnięciu. Wystarczy(ło) raz na parę tygodni ściągnąć choćby jeden album albo skan pisemka i aktywność zaliczona. Jeśli tak potworny poziom zaangażowania jest godny hejtu PS to nie wiem co będzie na innych stronach. #!$%@?ć się można nie wiem, o to że popsuli TV, REQ są usuwane po roku czy że wstawki za szybko
  • Odpowiedz
@Zakopianczyk: @JPRW @dumpmuzgu Miałem tam konto bana nie wyłapałem byłem do końca. Nie wiem co tam się pozmieniało ale było mocne parcie na kasę dla przykładu w 2023 na licytacji kupiłem vipa na rok za 70zł a pod koniec roku 2023 było 120zł minimum na 6msc do licytacji potem coś tam pozabierali jakieś streamy. #!$%@? im w kolano nie szkoda mi ich.
  • Odpowiedz
@olokynsims: Nie wiem co wy robicie ale wystarczyło nie usuwać pobranej wstawki przez 2 dni, nie trzeba było nic płacić, nic więcej robić. Konto miałem z 8 lat bez żadnych problemów.
  • Odpowiedz