Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie da się wyjść z przegrywu..

1) Marzę o ładnej i intelitentnej kobiecie, z ambicjami, wykształconej, która wyciągnie mnie z przegrywu, będzie znosić moje stany, humorki i to że czasem potrzebuje być sam, cierpliwa, wrażliwa, zadba o mnie, itd itd.
- problem w tym, że taka kobieta nie istnieje
- możliwe, że nawet wtedy byłbym nadal nieszczęśliwy
2) Wartościowe/fajne/ładne kobiety nie są dla mnie dostępne i szybko znikają z rynku matrymonialnego. Każdy ogarnięty chłop szybko się zaręczy widząc co się dzieje na rynku. No ale poza tym i tak pierwszeństwo dla chadów i oskarków.
3) Kobiety, które ewentualnie zgodziłyby się być ze mną.. nie byłbym szczęśliwy z nimi. Każdy chce kogoś fajnego, atrakcyjnego a kobieta która zaakceptuje przegrywa to jakiś najgorszy sort, po przejściach, z bąbelkiem, karyny z żabki a i tak będą miały paskudny charakter

#takaprawda #przegryw #blackpill #zwiazki #depresja #feels



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie da się wyjść z przegrywu..

1) Marzę o ła...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@graf_zero: jak wyżej. Partnerka nie jest od tego, by Cię wyciągać z przegrywu. Chcesz wartościową kobietę, a sam co masz do zaoferowania? No właśnie. Wartościowych ludzu ciągnie do innych wartościowych ludzi.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: moim zdaniem tak wygląda prawda - a najśmieszniejsze jest to że gro osób Ci powie - no ALE PRZECIEŻ LUDZIE SĄ RÓŻNI tj. nie każda laska to modelska z insta więc nie każda chce super chłopa, nie każda ma idealną osobowość więc też powinna być w stanie zaakceptować wady u chłopa.

Co ciekawe takie teksty (z pozoru logiczne) najczęściej mówią ... kobiety xd.

Tj. im się wydaje, że skoro ona
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: niech ktoś ześle mi wykształconą dziewice 9/10 która za cel życiowy sobie postawi wyciągnięcie mnie z przegrywu, znoszenie moich stanów i humorów itp
  • Odpowiedz
Ej, ale związki i relacje nie są od tego, aby ktoś kogoś miał wyciągać z "przegrywu", depresji czy jakiegokolwiek innego stanu. Sam człowiek musi o to zadbać, gwarantuję że wtedy szansę na znalezienie drugiej połówki diametralnie rosną.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @graf_zero: a według ciebie jakie inne cechy powinna mieć partnerka do zwiazku xDDD?
gotować potrafię
zarabiam na siebie
mam swoje mieszkanie
sprzątam, prasuje, piorę

oczywiste jest to, że oczekuje od partnerki tego samego + niematerialne cechy które sam sobie nie jestem zapewnić takie jak opiekuńczość, troska, miłość, uczucie, itd.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zwiazek jest jak kontrakt handlowy, jedna i druga strona musi miec cos do zaoferowania, z tego co napisales Ty do oferujesz jedynie swoje problemy. 99,99% kobiet ma wystrczajaco duzo swoich problemow.
  • Odpowiedz