Wpis z mikrobloga

@ArchDelux: 2x ma zawsze solar, w normalnym były też wersje bez. Do tego latareczka, niby takie gówno a zaskakująco przydatne. W ogóle ten zegarek ma chyba to samo co Fenix 7 tylko ma czarno biały wyświetlacz i jest taki bardziej retro, mi to akurat pasuje. No i dzięki temu świetna widoczność w słońcu
  • Odpowiedz
  • 0
@onepnch

Monochromatyczny wyświetlacz też bardziej mi odpowiada. Zaletą jest też to, że jest zawsze włączony i właśnie jest bardzo czytelny. Latarka jest zaskakująco mocna, no i można regulować jej moc. Wydaje się, że ten zegarek to porządny sprzęt. Widać opinie o tej marce to nie szeptanka.
  • Odpowiedz
  • 0
@onepnch: jedyne co mnie zaskoczyło, to ładowanie z sieci, czyli w zestawie z zegarkiem jedynie przewód Garmin<->usb-c i brak wtyczki sieciowej (co obecnie już chyba jest standardem). W żadnym urządzeniu w domu nie mam gniazda usb-c, zatem musiałem dodatkowo dokupić taką ładowarkę sieciową. xD
  • Odpowiedz
@ArchDelux: No właśnie to trochę dziwne, ja też już zamówiłem przejściówkę ale sobie przypomniałem że przecież mam nowego kompa i tam jest właśnie takie wejście w płycie głównej. Teoretycznie jak się jest dużo na słońcu to powinien działać bez ładowania
  • Odpowiedz