Wpis z mikrobloga

Sprzedam nowość od Lattafy, klona Yves Saint Laurent Blue Electricue - Lattafa Al Nashama Caprice 100 ml, za jedyne:

110 zł (bez jednego globala)

Bardzo dobry klon, podobieństwo oceniam na 90%, parametry 7/10.

Pozostałe na straganie, odlewam od 10 ml (10/20/30/50):
Hugo Boss The Scent Elixir 3,5 zł / ml
Paris Corner - Emir Celestial 1,6 zł / ml [klon GANYMEDE!]
Prada L'Homme Intense 4,0 zł / ml
Versace Eau Fraiche 2,2 zł / ml
Versace Eros EDP 2,4 zł / ml
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Le Parfum 3,5 zł / ml

Szkło + pakowanie 4 zł. Inpost 17 zł lub 12 zł minipaczka Inpost, DPD pickup 10 zł, Orlen Paczka 12 zł, twoja etykieta, za pobraniem 25 zł.

#perfumy #sprzedam #odlewki
anoysath - Sprzedam nowość od Lattafy, klona Yves Saint Laurent Blue Electricue - Lat...

źródło: 6fa15702eb609dafd3f3b7adb890f8d137efb702692a61554a47d56b71f8fa30

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@anoysath treść jest memowa ("sprzedam gównoaraba bez jednego psika, fantastyczny ale mi nie podszedł"), ale brakuje jakiejkolwiek emotki, więc jeśli piszesz poważnie, to ja poważnie zapytam.
Sprzedajesz perłę za 110 zł, która ma podobieństwo 90% i parametry 7/10?
Czego oczekiwałeś przy zakupie? 91% i 7,5/10?
  • Odpowiedz
  • 0
@tangofever: piszę poważnie, bo może kogoś zainteresuje opinia o nowości Lattafy, mało tego, napisałem szczerze jak i na ile go oceniam. Poza tym, to nigdzie nie napisałem, że mi nie podszedł. Po prostu mam już Blue Electricue i nie potrzebuję klona.
  • Odpowiedz
@anoysath tylko przytoczyłem treść memowego tekstu, do którego jest podobne Twoje ogłoszenie. Ok, czyli kupiłeś coś czego nie chcesz, nawet jeśli okazałoby się świetne. Rozumiem, te koty przebiegające po klawiaturze i robiące przypadkowe zakupy w naszym imieniu to rzeczywiście problem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@anoysath możesz jeszcze rozważyć sprzedaż swojego YSL i będziesz na plus z kasą i z parametrami, bo YSL nie miało 7/10. Chyba że te 10% różnicy podobieństwa to akurat BARDZO WAŻNE 10% xD i tu dochodzimy do wniosku jak przeurocze jest to procentowe pierdzielenie
  • Odpowiedz