Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chłop ze mnie żaden prawie 20 lat pracowałem w IT to nie było to 15k, ale płacili dobre pieniądze. Udało się za to kupić 2 mieszkania, dobry samochód. I znaleźć żonę... z którą doczekaliśmy się potomka która ma już 12 lat. Ponad 30 lat życia w mieście, a od lat totalne mieszkanie na wsi, mamy swoje tunele na warzywa, wędzę własną wędlinę, pędzę własny bimber, robię własne piwo. Oczywiście jest też #narkotykizawszespoko bo lubię przypalić zielsko (tu milicja nie wchodzi na posesje bo zatrzymuje się na płocie) nikt nie musi nikogo wpuszczać do chałupy, bez nakazu przeszukania:)
Jeśli ktoś ma możliwość wyprowadzki na wieś polecam z całego serca!!! byle miał na to kasę, milioner ze mnie żaden . Bez kitu więcej nauczyła mnie wieś przez te lata niż życie w bloku, tam było 50m2, a tu jest 150m2 domu - jakaś rekuperacja, pompa ciepła, kolektory słonecznie! i tak jest wolność otwierasz piwko przy własnym płocie jak jedzie milicja nic nie może zrobić - jesteś u siebie!.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 36
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Bo widzisz, to jest życie. Dobre jedzonko, natura, odpoczynek, spokój. A nie jakiś miastowy wyścig szczurów, półgodzinne dojazdy do pracy, ciągły stres i brak hehe, bimberku, własnej szyneczki i blancika.
  • Odpowiedz
IT ale i tak wypowiadasz się jak jakiś wsiok totalny z systemem wartości typu HEHE BIMBEREK, SZYNECZKA I BLANCIK, MÓWIĘ CI STARY TO JEST ŻYCIE


@Iskaryota: a to nie życie? nie jednemu lałem bimber z butelki po whisky i się zastanawiał co to za dobra odmiana bo on musi sobie taką kupić XD. Jak masz w życiu dużo to naglę sobie uświadamiasz że w koło ciebie też są ciekawe atrakcję tylko
  • Odpowiedz
@sayo300: @Buszplified No nie wiem, czy to jest takie życie, raczej trwanie w używkach i uciekanie mijającego czasu. Ja jednak po 40 latku oczekuję czegoś więcej, sam mam bliżej 40 niż 20 i nie chciałbym, by w wieku 40 lat jarał się tym, że mogę #!$%@?ć bata na swoim ogródku. Trochę to ubogie intelektualnie.
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Wiesz możesz czytać albo robić co chcesz. Ja z względu na życie dość długie w mieście jestem nasycony "Kulturą" gdzie chciałem to już na świecie byłem może się przełamię i jeszcze Afrykę odwiedzę i pojadę na safari. Dom mam, mieszkania mam. Żona, dzieci, porsche w garażu i po prostu dla mnie jest w tej chwili atrakcyjne takie życie na wsi. Znajomi alko i miło spędzany czas. Dorabiać się już nie
  • Odpowiedz
  • 1
@Iskaryota o, i na wsi nie ma też takiego bóldupienia o wszytsko, nie trzeba być intelektualistą, można mówić jak wieśniak, to jest wolność:)
  • Odpowiedz
@Iskaryota: przecież IT w Polsce to 90% odpowiednik chłopka roztropka tyle że codzienność spędza przy klepaniu crudow xDDD. Chcesz elitarne zawody wymagające czegoś to wybierz matematyka, fizyka odkrywającego nieznane a nie klepacza cruda xD
  • Odpowiedz
@Iskaryota

20 lat w IT ale i tak wypowiadasz się jak jakiś wsiok totalny z systemem wartości typu HEHE BIMBEREK, SZYNECZKA I BLANCIK, MÓWIĘ CI STARY TO JEST ŻYCIE


Po prostu macie zbyt duże mniemanie sobie. Taka prawda większa część was to właśnie takie proste chlopaki, albo totalne nerdy, tyle że wam się udało załapać na dobrą koniunkturę.
Nie jestescie żadną elitą. Elitą to są prawnicy czy lekarze, a nie programiści klepacze.
  • Odpowiedz
Myślę, że tylko ludzie w IT tak myślą


@Iskaryota: nikt i nigdzie tak nie myśli, OPowi po prostu się aktywuje schiza od zioła, zaraz "milicja" i tak będzie mu musiała wejść na teren z kaftanem jak się zaczną psychozy
  • Odpowiedz