Wpis z mikrobloga

Jako rodzić 2.5 latka zachciało mi się po prostu płakać - mój syn ma taki czarny nie czerwony. Ciężko mi wyobrazić co jego rodzice przeżywają. Ja bym tego człowieka na miejscu zabił
Zawsze jak nie wyjdzie to ironia.


@reddin: Ale to akurat naprawdę mogła być ironia w wykonaniu @murdoc
Bardzo trafna zresztą, bo wykopowe zyeby pierwsze krzyczą, że zła policja statystyki nabija kiedy łapie tych, którzy łamią przepisy albo jeżdżą napruci. Oczywiście do czasu, bo jak stanie się tragedia te same zyeby chciałyby z automatu dożywocia, rozstrzelania i tortur.

Natomiast jak policja w ramach akcji typu "poranek trzeźwości" złapie debila np. z 0.6-0.7
W tym kraju nic się nie zmieni w kwestii poprawy bezpieczeństwa na drogach i eliminowania takiej patologii.
Politycy po prostu nie mają jaj i zapewne sami tak jeżdzą. To nic, źe dzieci płoną w autach, są rozjeżdzane parkingach, na chodnikach na spacerze.
Patologia i drogowa bandyterka ma się dobrze...
A temu frajerowi powinno się połamac nogi, ręce i przestrzelić kolana. To chwast, nikt więcej.
@reddin: Polska powinna mieć podpisane z ukrainą jakieś porozumienie i powinni wysyłać wszystkich bez wyjątku za coś takiego na pierwszą linię frontu z "obietnicą" oczyszczenia zarzutów a jak delikwent się nie zgadza to publiczna egzekucja.
Wsiadasz za kierownicę po alkoloholu = liczysz się z tym, że możesz kogoś zabić.


@Wyszynkowski: Wsiadajac na trzezwo, ale swiadomie lamiac przepisy (notoryczne przekraczanie predkosci, szczegolnie na ograniczeniach do 20, 30, 40,50, tam gdzie najwiecej pieszych) tez powinno w takim razie odpowiadac tak samo, jak za morderstwo z premedytacja.
@Morf: pewnie dlatego że Polacy to są idealni i nigdy by nie szargali godności narodowej i dumy, same pozytywne przykłady się liczą, o porażkach się nie mówi bo trzeba z nich wyciągać wnioski a do tego trzeba używać głowy a używać głowy do czegoś innego niż jedzenia to wymaganie do tych wykształciuchów a nie niepracującej szlachty, siły narodu.
Mam nadzieję że pomoglem
@Belzebub Według nowych przepisów można być zawodowym kierowcą mając cukrzycę. Tylko musisz mieć zaświadczenie od lekarza że ogarniasz chorobę. W epoce CGMów cukrzyca to żadne przeciwwskazanie.
trzech który umiał rzeczy ponadpodstawowe a reszta to waliła w #!$%@?. Więc już wcześniej było tak, że było trzech gości i każdy #!$%@?


@murdoc: Co Ty #!$%@?? Przecież to kamper, jaki kierowca zadowodowym w #!$%@? kamperze? Który ma taką fuchę, że towary wozi w lodówce między alkoholem?