Wpis z mikrobloga

@reddin: teraz tylko czekać jak wyjdzie z badania krwi, że był pod wpływem i zarzuci Policji ewentualnie Pogotowiu, że próbki były zanieczyszczone i ktoś go chce wrobić. Jeszcze tylko czekać aż pójdzie do Jaworowicz i Kaszewiak będzie go bronić bo to przecież dobry chłopak, na klatce "dzień dobry" mówi i był ministrantem za dzieciaka.
@reddin: Nie wrzucaj takich rzeczy bo po pierwsze pocą mi się oczy (ojciec 3 dzieci herę) a potem włącza mi się tryb na samosąd mimo, że mój brat ma sądowy zakaz jazdy po pijaku...
@KtosKtoSamNieWiesz: tylko to o czym piszesz jest trudno mierzalne. A zawartość alkoholu we krwi jest bardzo łatwo mierzalna i wymierna. Więcej niż 1,5 promila - przepadek samochodu. Więcej niż 1,5 promila + wypadek, kolizja - usiłowanie zabojstwa + przepadek samochodu. W przypadku o którym Ty piszesz, taki przepis będzie albo nie do wyegzekwowania albo nadużywany przez władzę
@reddin: jest wypadek a wykopki już standardowo mordowali by, pewnie był pijany skoro nie poddał się badaniu, ale mogło być tak że coś alkomat wykrył a on nie zgodził się z wynikiem, sam jeździłem jako busiarz... Robota na tirach to przy tym pikuś, #!$%@? cały dzien bo nie ma tachografu po 9-11 godzin bez żadnej przerwy... zobaczymy wpierw co wykryją a potem rzucajcie kamienie
Kiedyś jak Polacy w Niemczech coś #!$%@? to zawsze była podana narodowość A dzisiaj chronią Ukraińców i innych #!$%@? Dziadów
Mężczyzna nie powinien siadać za kierownicę, ponieważ za jazdę pod wpływem alkoholu miał orzeczony zakaz kierowania pojazdami.


Takiego chłopa powinni od razu posłać do utylizacji...
@arek1503: zawsze jak widzę kogoś, kto stoi lub chodzi w ten sposób jak ten typ, to z miejsca wiem, że to człowiek którego mózg nie funkcjonuje jak powinien. Normalny, inteligentny człowiek nie stoi w taki sposób. To jest typowy krok / postawa osoby o obniżonym poziomie IQ. Szkoda, że obniżonym do tego stopnia, że jeździ po pijaku i do tego z odebranym prawkiem. Gość typowo do utylizacji.
edon - @arek1503: zawsze jak widzę kogoś, kto stoi lub chodzi w ten sposób jak ten ty...

źródło: xxxxx

Pobierz
@reddin: a jak napiszesz polaczkom, że powinien być całkowity zakaz sprzedaży alkoholu, to się zesrają. I tekst "Hur Dur wolność Husaria, ja polak pije od dziada pradziada". sry panowie ale ludzkość jest za głupia na spożywanie alkoholu. Jeszcze w polsce jak jesteś po alkoholu to nawet lepiej bo lżejszy wyrok niż na trzeźwo
wytłumaczcie mi proszę dlaczego nie da się w przepisach zrobić zapisu że pijani kierowcy są sądzeni z paragrafu usiłowanie zabójstwa lub zabójstwo umyślne?!


@tussipect: bo nikt pijany nie wsiada z myślą, że chętnie kogoś zabije autem.