✨️ Obserwuj #mirkoanonim Za jakiś czas będe pierwszy raz w domu mojej dziewczyny. Nie będzie żadnego obiadu, ot normalne spotkanie tyle że w domu. Czy muszę kupować coś rodzicom? Wiem, że dziewczyna ma także brata i siostrę (10 i 7 lat) czy im też należy coś podarować? #zwiazki
Za jakiś czas będe pierwszy raz w domu mojej dziewczyny. Nie będzie żadnego obiadu, ot normalne spotkanie tyle że w domu. Czy muszę kupować coś rodzicom? Wiem, że dziewczyna ma także brata i siostrę (10 i 7 lat) czy im też należy coś podarować?
#zwiazki
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim:
nic nie musisz
mamie kwiatki możesz
tacie zapytaj swojej co jej ojciec lubi
co do dzieci podobnie jak chcesz