Wpis z mikrobloga

  • 103
co to znaczy "możesz sobie popróbowac mieszkanie" ?


@BiggerJapanTapczan: To jest całka z zakupu mieszkania. Pochodną z próbowania mieszkania jest za to jego zakup. Przynajmniej tak mi się wydaje, nie jestem taki samomądry jak pan w garniturze.
  • Odpowiedz
  • 49
@mickpl a co to za zgromadzenie lizania się po fiutach. Typ mający zapewne kilka-kilkanascie mieszkań będzie teraz wmawiał jak wspaniałym pomysłem jest wynajmowanie mieszkania od niego lub jego znajomych.
  • Odpowiedz
@mickpl: człowiek robi od rana do wieczora i go nie stać nawet na małe mieszkanie... #!$%@? mać, oni z mieszkania zrobili dobro luksusowe.
  • Odpowiedz
@mickpl: Co on w ogóle pierdzieli xD Faktycznie młodzi ludzie nie są uczeni wynajmu, bo nie musza się tego uczyć. To jest ich normalna rzeczywistość = skazanie na wynajem i "popróbowanie" mieszkań xDD kurde dotąd każdy przyjeżdżał do Warszawy i od razu kupował pyk apartament 100m2 xD dobrze ze gościu powiedziałeś, to ludzie przejrzą na oczy i zaczną wynajmować
  • Odpowiedz
@mickpl: jak ktoś chce wiedzieć, skąd się biorą tacy "eksperci", liżący się po rowach i walący do swojej zajebistości, to polecam oglądać do końca, bo tam jest rozwiązanie xD

  • Odpowiedz