Wpis z mikrobloga

@P35YM1574 Jest pewna szansa że zapomnę ale jak zapytasz to szczerze odpowiem ;)

@ZabyWkaluzyWlesie Ależ oczywiście że czegoś nie rozumiem/nie wiem/nie zdaję sobie sprawy itp itd. jeśli nie prowadzę życia zgodnie z antynatalistycznym poglądem z którym się nie zgadzam. A tak serio to oczywiście że moje "zajebiście" nie jest stabilne, dosyć ciężko nie zdawać sobie z twgo sprawy. Nie napisałaś niczego odkrywczego.
  • Odpowiedz
@ZabyWkaluzyWlesie Tak tak, nie można zdawać sobie sprawy że w życiu nie zawsze jest zajebiście a jednak się cieszyć z posiadania dzieci, oczywiście...

Serio to jest nie do ogarnięcia dla Ciebie? Naprawdę jesteś na takim poziomie ograniczenia że taka sytuacja jest dla Ciebie niemożliwa? Litości
  • Odpowiedz
@ZabyWkaluzyWlesie

Ty coś piszesz o ograniczeniu?


Tak, ja. Obserwuję ten tag od dawna dzięki czemu doskonale wiem czym jest ograniczenie umysłowe.

Nadal nie potrafisz choć na chwile wyciągnąć głowy z własnego tyłka i zauważyć, że nie chodzi o ciebie i twoją rqdosc z posiadania dziecka.


Przecież to jest oczywiste że nie wszyscy szczęśliwi rodzice spodziewają się że życie będzie zawsze wspaniałe. Co to w ogóle za kretyńska hipotez?? Nawet mój przykład jest
  • Odpowiedz
Obserwuję ten tag od dawna dzięki czemu doskonale wiem czym jest ograniczenie umysłowe


@garrincha94: XDDDDDDDDDDDD

Jakbyś wiedział czym jest ograniczenie umysłowe to nie byłbyś natalem, skoro nie wyciągnąłeś wniosków po długim obserwowaniu tagu, to znaczy że wiesz dobrze czym jest ograniczenie umysłowe skoro sam je reprezentujesz
  • Odpowiedz
@Makowieciasto Człowieku, przecież ten tag służy do żenującej naparzanki żeby sobie ulżyć, tu nie ma zadnych argumentów czy głebszych analiz, wszelkie polemiki się kończą na obrażaniu użytkowników którzy inaczej myślą. Próbowałem tu kiedyś być merytoryczny to natychmiast zostałem zrównany z błotem. Ten tag to ściek, tutaj ludzie potrafią sądzić, że lepiej zgwałcić dziecko niż mieć własne. Ten tag to jest najlepsza reklama antynatalizmu jaka istnieje.
  • Odpowiedz
Człowieku, przecież ten tag służy do żenującej naparzanki żeby sobie ulżyć, tu nie ma zadnych argumentów czy głebszych analiz, wszelkie polemiki się kończą na obrażaniu użytkowników którzy inaczej myślą


@garrincha94: No jeśli w kółko stosujesz te same argumenty, które są błędne to nie dziw się że kogoś to męczy, my antynataliści znamy te argumenty na pamięć mało tego większość z nas prawdopodobnie korzystała z tych argumentów bardziej lub mniej świadomie wcześniej
  • Odpowiedz
@garrincha94: jakbym nie przeczytał co pisałeś na tagu to bym się nie śmiał

Wymieniać się poglądami możemy, ale w ten sposób że to ja ci powiem jakie mam poglądy, a ty sobie te poglądy przeanalizujesz, bo poglądy natalistów znam na pamięć, z resztą sam stosowałem wiele waszych argumentów gdy jeszcze nie byłem antynatalistom i nie rozumiałem tej filozofii

Zacytuję ci jeden z twoich komentarzy ażeby pokazać o czym piszę i żebyś
  • Odpowiedz
Wymieniać się poglądami możemy, ale w ten sposób że to ja ci powiem jakie mam poglądy, a ty sobie te poglądy przeanalizujesz


Dzięki za zrobienie mi dnia ale nie skorzystam xD
  • Odpowiedz
Niezła merytoryka, mam się już przekręcać? To jest to "merytoryczne oranie antynatalizmu"?


Nie, to jest danie znać, że nie mam w tej chwili ochoty na poważne dyskutowanie z kimś kto nie zamierza poważnie dyskutować. Po co ja mam cokolwiek ci tłumaczyć, skoro tak dobrze znasz moje argumenty, że nawet nie zamierzasz ich przeczytać i nad nimi pomyśleć skoro dyskusję rozumiesz tak, że ja przeczytam sobie twoje arguementy xDDD

@Makowieciasto
  • Odpowiedz
Nie, to jest danie znać, że nie mam w tej chwili ochoty na poważne dyskutowanie z kimś kto nie zamierza poważnie dyskutować


@garrincha94: Przecież wypisałem ci cały paragraf błędów logicznych i udowodniłem że nie wiesz czym jest antynatalizm, więc nie wiem czemu zakładasz że jestem niepoważny, odpowiedziałeś na jeden cytat i to mnie próbujesz nazwać niepoważnym?????

NIe czaję

Po co ja mam cokolwiek ci tłumaczyć, skoro tak dobrze znasz moje argumenty
  • Odpowiedz