Wpis z mikrobloga

@cichyluki88: więcej optymizmu! Sama byłam w długoletnim związku z gościem z dwójką dzieci. Moja przyjaciółka jest zaręczona z facetem, który ma syna. Mam też znajomą, która ma narzeczonego, który ma córkę. I tak, we wszystkich tych przypadkach dzieci są wychowywane przez ojców, na stałe.
I owszem, to dowody typowo anegdotyczne ( ͡º ͜ʖ͡º) - ale też przykład na to, że się da. A i chyba level
  • Odpowiedz
  • 1
@Tetsuya mam sąsiadkę ok 40, czworo dzieci z czego jedno niepelnosprawne, rozeszła się z facetem, jeszcze się nie rozwiedli a już ma jakiegoś orbitera xD
  • Odpowiedz
@PCplayer: Tak czułem, że to od różowego zapytanie xD
@Heheszkara: Tak, w nicku mam rocznik ;) A optymizmu mi nie brakuje, bo nie jestem w jakiejś desperacji, żeby kogoś znaleźć. Ogólnie jednak sytuacja wygląda tak, że mimo wszystko facet z dziećmi na rynku matrymonialnym ma dużo mniejsze szanse na znalezienie partnerki niż kobieta z dziećmi. Znam takie "panie", które oburzał już sam fakt, że to ja dostałem opiekę nad dziećmi
  • Odpowiedz
  • 2
@Maxior99 Co z tego, że ma setki adoratorów, jak 80% z nich chce tylko zamoczyć, a pozostali to ofiary losu? Samotna matka potrzebuje wartościowego partnera, a nie przegrywa, któremu trzeba matkować.
  • Odpowiedz
Faceci 30+ a nie kto. Samotnych facetów jest masa, a po 30tce zupełnie zmienia się perspektywa samotności, bo odchodzą starsi członkowie rodziny, koledzy zakładają swoje rodziny i nie mają czasu itd. a ty zostajesz coraz bardziej sam jak palec.


@cichy-spokojny-grzeczny: lol nie, właśnie ja jestem takim facetem i to jest ostatnie co bym chciał robić ze swoim czasem i pieniędzmi + kumple znajomi tak samo

tak jak pisałem jak bym miał
  • Odpowiedz
Na pewnym etapie desperacja jest już tak duża, że na wiele rzeczy przymka się oko


@Maxior99: masz racje, no ale debili nie brakuje za przeproszeniem - co by wolał być w związku z grubaską z dzieckiem dosłownie chorą psychicznie ALE PRZYNAJMNIEJ BABE MA A TY NIE INCELUUUUU

niech ludzie sobie robią co tam chcą, ale widać to generalnie i po wyborach większości i po samym wykopie też że no rozumnych ludzi
  • Odpowiedz
@Dlkvv: ale liczby są nieubłagane to dzieciata kobieta w wieku 30+ znaczy więcej na rynku matrymonialnym niz bezdzietny, ogarnięty zyciowo facet 25-30 lat
  • Odpowiedz
@r5678: ja polecam sobie zrobić fejk konto kobiety na dowolnej apce randkowej żeby zobaczyć na własne oczy tych niezależnych i wymagających facetów :)
Liczba zdesperowanych facetów aż biję po oczach - najwięcej to właśnie bezdzietni 30+
  • Odpowiedz
@Dietetyq: czym dluzej myślę nad fenomenem tego co się dzieje na rynku matrymonialnym tym bardziej zaczynam rozumieć, że normalnie być już nie może i z każdym rokiem będzie tylko gorzej ...
Kolejnym etapem będzie płacenie za wspólne wyjście z kobieta - nie mówię tu o płaceniu za rachunek ale dosłownie przelewanie pieniędzy na jej konto by zechciała się z Tobą spotkać
  • Odpowiedz
@Maxior99: możliwe że i tak jest na serwisach randkowych, nie zmienia to faktu, że jeżeli facet nie jest #!$%@? to nie będzie taki. jak ktoś po 30 skomli do kobiet to powinien udać się do psychologa i normalne to nie jest. zatrzymanie się w rozwoju na poziomie nastolatka itp. Taryfa ulgowa mogłaby być jedynie dla gości, którzy nigdy nie byli w żadnej relacji czy związku i nie trzymali za rękę, no
  • Odpowiedz
Faceci 30+ a nie kto. Samotnych facetów jest masa, a po 30tce zupełnie zmienia się perspektywa samotności, bo odchodzą starsi członkowie rodziny, koledzy zakładają swoje rodziny i nie mają czasu itd. a ty zostajesz coraz bardziej sam jak palec.


@cichy-spokojny-grzeczny: Wątpię, żeby perspektywa samotności była takim motorem napędowym, że ktoś sobie szuka kogoś na siłę, np. samotną matkę z dzieckiem. Przerabiałem śmierć swojego rodzica i wiem, że takie lęki pojawiają się
  • Odpowiedz
  • 1
@Maxior99 Ogarnięty życiowo facet znaczy więcej od jakiejkolwiej laski, bo potrafi dać kobiecie ciekawe życie i stabilizację. O takich mężczyzn to kobiety zabiegają, a nie na odwrót.

Jeśli mierzysz sukces ilością polubień na Tinderze, to jesteś w błędzie. Kobiety dostają znacznie więcej polubień i to jest związane nie tyle z ich lepszą pozycją, co brakiem kobiet na aplikacjach i desperacją przegrywów tam siedzących.
  • Odpowiedz
czym dluzej myślę nad fenomenem tego co się dzieje na rynku matrymonialnym tym bardziej zaczynam rozumieć, że normalnie być już nie może i z każdym rokiem będzie tylko gorzej ...

Kolejnym etapem będzie płacenie za wspólne wyjście z kobieta - nie mówię tu o płaceniu za rachunek ale dosłownie przelewanie pieniędzy na jej konto by zechciała się z Tobą spotkać


@Maxior99: wystarczy zobaczyć jak to wygląda w Japonii, bo ona jest
  • Odpowiedz