Aktywne Wpisy

divinemadrid +477

Jakiego systemu operacyjnego używasz i czemu
- Windows 46.1% (88)
- MacOS 13.1% (25)
- Linux 28.3% (54)
- *BSD 0.5% (1)
- Własnego 2.6% (5)
- Android 3.1% (6)
- iOS 1.6% (3)
- Kalkulator 4.7% (9)
Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
A jakbys miał ładną łaskę to byłbyś szczęśliwym człowiekiem. Tak na to należy patrzeć jakie to głupie.
Czyli to że ktoś rozbudza w nas jakieś nadzieję na poczucie szczęścia sprawia że próbujemy go "zdobyć"/trzymać przy sobie. Często czynnościami które nie są takie jak jesteśmy. Np. przegrywy próbują robić rzeczy dynamiczne
@interpenetrate: nie - głupie jest to, że on chce a realnie nie robi nawet najmniejszego kierunku w tą stronę zwłaszcza, że mu "los" sam na tacy temat podsuwa
analogicznie do tego napisałeś byłoby jakby OP sobie roił że ciuchy Gucci dadzą mu szczęście ale jednocześnie miał na koncie 100k które wygrał na