Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Śmieszą mnie chłopy co chodzą na siłownie, oczywiście żaden się nie przyzna że robi to dla kobiet tylko "dla siebie" taa xD. Zwłaszcza popularność siłowni wystrzeliła w kosmos w ostatnich latach akurat jak na rynku matrymonialnym jest coraz gorzej. Nie znam żadnego chłopa, który by dla samego siebie: trzymał restrykcyjną dietę, chodził wcześnie spać żeby się wysypiać, unikał używek, regularnie ćwiczenia, itd. To tak jakby siedzieć w domu w koszuli, czyściutki i wyperfumowany. Gdyby nie było kobiet to każdy z nas siedziałby w domu, jakieś stare ciuchy bo po co kupować nowe jak są dobre, piwko, jakaś pizza na obiad, spanie do południa, itp. Przecież treningi, diety, rygory żywieniowe - to nie jest przyjemne i nikt dla samego siebie tego nie robi. To tak jakby porównać styl życia wiecznego singla VS chłop który wszedł w związek i nagle chodzi jak w zegarku, grzeczniutko sprząta po sobie, nie wraca późno do domu i nadzyczajnie dba o siebie.

#silownia #takaprawda #mirkokoksy #przegryw #blackpill #tfwnogf #trening #cwiczenia #dieta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Śmieszą mnie chłopy co chodzą na siłownie, oc...

źródło: comment_1594020841wl8gPE9735Buioa5H5Aahx

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@marta-mac: wpisz w yt ''Pobicie ukraińskiego kierowcy Ubera w Polsce (całe nagranie)''

W skrócie chodzi o to, że pijani polacy zamówili ubera. Przyjechał ukrainiec, taki suchoklates, zero mięsi, same kości. Przed wejściem do auta kierowca zabronił im picie alkoholu w środku i polak się oburzył. Pod wypływem alkoholu zaczął się agresywnie zachowywać, przeklinać, mówić wulgarne rzeczy, obrażać kierowce od cweli itp, a ostatecznie go zaczął bić po twarzy strącając mu okulary
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mogli by robić coś pożytecznego to machają żelastwem, marnują pieniądze na karnety, odżywki, ciuchy tylko dlatego że dobieranie się w pary z powrotem zostało sprowadzone do zwierzęcych rytuałów
  • Odpowiedz
@ChlebZeSmalcem: no właśnie potwierdziłeś jego słowa, podświadomie wiesz że konkurencja o samice jest wzmożona wraz z upadkiem monogamii więc trzeba być lepszym od innych by coś wyrwać. z tego samego powodu mężczyźni częściej zapuszczają brodę w warunkach niedoboru kobiet
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Brzmisz zupełnie jak ktoś bez żadnego hobby w życiu. Co ciebie to obchodzi jaką kto ma motywacje żeby chodzić na siłownię? Ja zacząłem ćwiczyć(nie siłownia) bo wyciągnęło mnie to z uzależnienia od hazardu, ale ty i tak tego nie zrozumiesz, bo masz za płytkie spojrzenie
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim zanim zacząłem chodzić na siłownię myślałem podobnie. Ale potwierdzam - kazdychodzi tam stricte dla siebie ;)

Mam 40lat... Chodzę w sumie jeszcze po to żeby z domu spiedylic legalnie na 2h :D
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Totalnie się nie zgadzam, poznałam gości którzy mieli ogromną zajawkę na kulturystykę. Oglądali pokazy, mieli swoich idoli i ogromną widzę z zakresu ćwiczeń, czy diety. Zresztą dwa lata byłam w związku z facetem który od 17 roku chodził na siłownię i bardzo pilnował swojego planu. Sześć, albo pięć dni w tygodniu przed pracą, szedł na siłownię na godzinę. Interesowała go kulturystyka, miał wiele nagrań z różnych pokazów, wiedzę na temat
  • Odpowiedz
@aczutuse: Tak, robią ludzie którzy nadmiernie przejmują się tym co myślą na ich temat inni. Przejrzyj sobie, jak ludzie ubierają się na świecie. Jest pełno filmików na yt, z Nowego Jorku, z Paryża, Tokio itd Zobaczysz cała masę ludzi z indywidualnym stylem. W Polsce po prostu jest nudno jeśli chodzi o modę, jedynie Warszawa się trochę wyróżnia.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: w sumie sporo racji w tym jest
Sam przeszedłem taką drogę ale byłem fatcelem nieatrakcyjnym na własne życzenie (a nawet w tamtym stanie czasem zainteresowanie jakiś średnich lasek było, wiadomo że dużo dużo rzadziej niż teraz)
I w sumie teraz stałem się narcyzem, uwielbiam napinać się lustrze a zainteresowanie kobiet to skutek uboczny
No i jeden istotny szczegół że to tylko jak ktoś wcześniej wspomniał dodatek do całokształtu
Mordę miałem
  • Odpowiedz
@RudyZibi

I w sumie teraz stałem się narcyzem, uwielbiam napinać się lustrze a zainteresowanie kobiet to skutek uboczny


Dopóki nie #!$%@? 6473727352 filmów lub zdjęć na Instagrama lub Tik-toka jaki ty to nie jestess ładny i umięśniony to wszystko git nie jestes Narcyzem
  • Odpowiedz
Przecież treningi, diety, rygory żywieniowe - to nie jest przyjemne i nikt dla samego siebie tego nie robi.


@mirko_anonim: Oj robi, robi. Nie wiem jak wygląda przygoda każdej osoby z siłownią ale jak pierwszy raz poczułem siłę i mogłem podnieść spory ciężar, czułem jak mięśnie mi się napinają, jak "przyjemnie bolą" i później jeszcze zakwasy. Ta satysfakcja, endofrinki. To jest mega. Co do diety, dla zdrowia. Jak się ulejesz, zaczniesz się
  • Odpowiedz