Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Śmieszą mnie chłopy co chodzą na siłownie, oczywiście żaden się nie przyzna że robi to dla kobiet tylko "dla siebie" taa xD. Zwłaszcza popularność siłowni wystrzeliła w kosmos w ostatnich latach akurat jak na rynku matrymonialnym jest coraz gorzej. Nie znam żadnego chłopa, który by dla samego siebie: trzymał restrykcyjną dietę, chodził wcześnie spać żeby się wysypiać, unikał używek, regularnie ćwiczenia, itd. To tak jakby siedzieć w domu w koszuli, czyściutki i wyperfumowany. Gdyby nie było kobiet to każdy z nas siedziałby w domu, jakieś stare ciuchy bo po co kupować nowe jak są dobre, piwko, jakaś pizza na obiad, spanie do południa, itp. Przecież treningi, diety, rygory żywieniowe - to nie jest przyjemne i nikt dla samego siebie tego nie robi. To tak jakby porównać styl życia wiecznego singla VS chłop który wszedł w związek i nagle chodzi jak w zegarku, grzeczniutko sprząta po sobie, nie wraca późno do domu i nadzyczajnie dba o siebie.

#silownia #takaprawda #mirkokoksy #przegryw #blackpill #tfwnogf #trening #cwiczenia #dieta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Śmieszą mnie chłopy co chodzą na siłownie, oc...

źródło: comment_1594020841wl8gPE9735Buioa5H5Aahx

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@kinesin1000

@mirko_anonim: zawsze mnie smieszy robienie z silowni jakiejs #!$%@? wielkiej religii, to jest idealny przykład kompletnej proznosci, nikomu nie zalezy na zadnym zdrowiu tylko zeby sie ponapinac w lustrze i poruchac juleczki. A najsmieszniejsze jest to wyparcie i probowanie wmawiac kazdemu ze jest inaczej.


Dlatego jestem za autentycznością i szczerością. Ja chodzę na siłownię, żeby lepiej wyglądać i mieć fajny seks z fajnymi osobami, a nie paszczurami. A jakieś zdrowie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jesteś skończoną #!$%@?ą jeżeli serio tak myślisz xD
Chodzę na siłownię, bo lubię dać sobie w palnik. Chcę czuć wyrzut endorfin. Ćwiczenia to idealna forma pozbycia się stresu. Wygląd nie jest dla mnie najważniejszy, ale fajnie ogląda się progres w lustrze.
#!$%@? takie jak Ty tego nie rozumieją, bo całe życie lecą na najniższym możliwym levelu, a jedyne co osiągają to orgazm po 10 z rzędu biciu konia :P
  • Odpowiedz
  • 12
@Greensy

szkoda że jesteś taki ograniczony i nie potrafisz zrozumieć że siłownia przede wszystkim pomaga żyć długo i komfortowo, przede wszystkim zdrowie.


XDDDDDDDDD
wojtoon - @Greensy 
 szkoda że jesteś taki ograniczony i nie potrafisz zrozumieć że s...
  • Odpowiedz
Gdyby nie było kobiet to każdy z nas siedziałby w domu, jakieś stare ciuchy bo po co kupować nowe jak są dobre, piwko


@mirko_anonim: to prawda ja położyłem lache na kobiety i leże w szafie i żre gówno
  • Odpowiedz
żyć długo i komfortowo, przede wszystkim zdrowie.


@Greensy: po co komu długie życie, jak jest takie gówno, może jakby były perspektywy lepszej pracy oraz jakiegokolwiek odpoczynku po niej to może by było warto inwestować w swoje zdrowie, a tak to? bez sensu
  • Odpowiedz
znanie ludzi którzy pomagają ci się piąć w górę jest kluczem do udanego życia


@vipcypr8: dobrze, że nikogo nie znam i jestem aspołeczny, nie ma co ryzykować, że jeszcze mi się uda wyjść z szamba( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: hehe. typowy przegryw jest typowy. naciagnie rzeczywistosc jak tylko sie da, byle wyszlo, ze nie ma sensu nic robic zeby tylko czasem nic nie zrobic XD zgdodze sie, ze wiekszosc z nas zaczyna z mysla w glowie, ze dupeczki beda na nas lecialy. tylko jesli ktos nie zlapie innej motywacji i to bedzie jego jedyny motor napedowy, to szybko sie zniecheci. podobnie adepci zapatrzeni w sterydziarzy ze spolecznosciowek i oczekujacy
  • Odpowiedz
osiągają to orgazm po 10 z rzędu biciu konia :P


@don_martino: to jest duże osiągnięcie ja bym chyba zdechł po tylu razach, a co dopiero jakąkolwiek przyjemność odczuwał( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Większość facetów zaczęła chodzić na siłownię, aby podobać się kobietom. To jest fakt, nikt mnie nie przekona, że nie.

Ale drugim faktem jest, że potem praktycznie każdy z nich ogarnia, że to nie jest żaden wabik na kobiety.
Co najwyżej w tym aspekcie jest to atrakcyjny dodatek do całokształtu faceta.

A inni to już w ogóle po jakimś czasie stwierdzają, że "w sumie, to po co powodzenie u kobiet, jak mogę dźwigać
  • Odpowiedz
Proponuje szybko znaleźć kobietę a nie #!$%@? i możesz spać do południa, pić piwko, jeść pizze i nie musieć nikomu niczego udowadniać. Zauważ, że tak chcą wyglądać ludzie których specyfika pracy i codziennego życia wymaga kontaktu z ludźmi, a jak masz dochód pasywny, wyskoczysz raz w tygodniu na wycieczkę w góry, codzienny spacerek, jakiś basen rekreacyjnie i robisz to totanie nie zważając na pozerów to życie staje się prostsze.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Tak potwierdzam, jak byłem młody to pracowałem, trenowałem i uczyłem się języków obcych tylko dla kobiet.

Haha tego się na prawdę nie da opisać, takich głupot które wypisujesz.

Nie znam żadnego chłopa, który by dla samego siebie: trzymał restrykcyjną dietę, chodził wcześnie spać żeby się wysypiać, unikał używek, regularnie ćwiczenia, it

d
Ja te rzeczy wykonuje codziennie dla siebie, dostęp do seksu i tak mam nieograniczony bo mieszkam na Dominikanie,
  • Odpowiedz