Wpis z mikrobloga

Zawsze gdy przypomina mi się ta historia to strasznie żal mi tego kierowcy który został skazany na 16 lat więzienia. Rozstrzygnięcie nie jest na szczęście prawomocne.
Spanikował bo patologia z obrzeżnych miast (Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Sosnowiec) robi jak co weekend z Katowic oborę bo nie są u siebie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#katowice #patologiazewsi
xionacz - Zawsze gdy przypomina mi się ta historia to strasznie żal mi tego kierowcy ...

źródło: 7b8a5369521a7468ff579ed4fe41f2ad15df34c31b2bbd84da9020dfd0fbafc1

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
@Shatter No to po #!$%@? się autobusem w bójkę pchał? Po #!$%@? autobusem trącił jedną z uczestniczek zajścia.

Kolejny ślepy na ciąg przyczynowo-skutkowy.

@tomek001Hej Jego wina. Nie porównuj sytuacji z Krakowa bo to zupełnie dwie różne sprawy. Kierowca autobusu z Katowic gdyby nie był debilem i miał po kolei w głowie to by stanął wcześniej i zadzwonił na policję. Tym bardziej że bójka nie dotykała osób postronnych.

@tak_bylo21 Czyli
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238 No tak zapomniałem że normalnym jest by przy stłuczce czy lekkim potrąceniu wyciągać kogoś z auta i #!$%@?ć mu w drzwi xD Chłopa nie bronie ale nie ukrywajmy faktów, chłop wyżej napisał że nie dobijali się i do tego się odniosłem bo to nie prawda
  • Odpowiedz
@maad No a normalnym jest że jak widzisz kogoś na ulicy to wjezdzasz w niego autem? Jeszcze to durnie tłumaczysz bo mi się spieszy, bo co w pracy powiedzą itd?
  • Odpowiedz
Zawsze gdy przypomina mi się ta historia to strasznie żal mi tego kierowcy który został skazany na 16 lat więzienia.

@xionacz: dlaczego ci go żal? On jeździł naćpany, dlatego tak zareagował.
  • Odpowiedz
Jeszcze to durnie tłumaczysz


@sylwke3100: Wy to wykopki upośledzone jesteście. Napisałeś że nic takiego nie miało miejsca, a to jest kłamstwem co ci wytknąłem. #!$%@? mnie boli cała ta sytuacja, otoczka i rezultat, nie musisz mnie umoralniać ani tłumaczyć
  • Odpowiedz
@maad Ja napisałem? Gdzie? Ja ci zwróciłem uwagę że pomijasz najważniejszy fragment który zdecydował o tym jaki gościu ma wyrok.

Polecam sprawdzić komu odpowiadasz i co...
  • Odpowiedz
@sylwke3100: A racja, zwracam honor

najważniejszy fragment który zdecydował o tym jaki gościu ma wyrok


@sylwke3100: Przecież ten wyrok to żart biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności włącznie z tym że się tam wbił w ludzi xD Bracia z Zakopanego którzy zaplanowali morderstwo, poćwiartowali siostrę, zakopali ciało i się ukrywali dostali mniej(12 i 4). Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym jest 2 razy mniej(max 8). Paru chłopa którzy zrobili z
  • Odpowiedz