Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Różalowi juz wiele lat temu #!$%@?ła sodówka i trzyma go mocna do tej pory.
WIdziałem na Youtube jakąś walkę, gdzie komentował to jakiś redaktorek i jako współprowadzacy był Różal.
To było kilkanascie lat temu, sposób wypowiedzi Rózala, stonowanie, spokój, merytoryczne wypowiedzi no inny człowiek, ja kilka razy sprawdzałem czy to ten sam człowiek.
  • Odpowiedz
  • 1
i niech ktoś powie, że lewaki nie mają czegoś z garem xD


@Blaskun: Jak możesz obrażać normalne niebinarne osobiszcze, faszysto???? Zaraz napiszę jenu na jeno instagramo, ze obrażajo!!!!
  • Odpowiedz
ale was dupsko zapiekło. Kojarzyłem różala lub z tych walk mma z mocno religijnym #!$%@?. Wychodzi na to, że pomyliłem różala z kimś innym. Mea culpa k0nfiarze xD


@Kryspin013: tak Ci podpowiem że to nie jest sposób w jaki człowiek przyznaje się do błędu. Zwlaszcza takiego dotyczącego prostego faktu.
  • Odpowiedz
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: bo akurat jak mówi o walkach to raczej gada z sensem, bije się już ponad 20 lat i trzeba mu oddać, że jest dobrze zorientowany w swojej branży, natomiast dać mu powiedzieć cokolwiek na inny temat to odpala mu się chłopski rozum - od zawsze tak miał, a z każdą wypowiedzia jest gorzej xD
  • Odpowiedz