Wpis z mikrobloga

Czy brzydcy ludzie którzy się ze sobą spotykają realnie się sobie podobają czy celowo zaniżają poprzeczkę wiedząc, że dana osoba jest brzydka?

Zdjęcie niepowiązane dla atencji.
2 metrowy chłop 8/10 z mirabelką 3/10, tak wygląda teraz rynek matrymonialny pick rell
(ŻART oni nawet nie są razem)

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #zwiazki
KontoDoanonimowego_Przegrywania - Czy brzydcy ludzie którzy się ze sobą spotykają rea...

źródło: z15568796Q,Marcin-Prokop-i-Dorota-Wellman

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Konto_Do_anonimowego_Przegrywania: Mężczyzną stajesz się w czasie, gdy stwierdzasz, że są różne rodzaje atrakcyjnych kobiet, a nie tylko produkowana seryjne pusta lalka o równych rysach. A co do wzajemnej atrakcyjności: realnie brzydkich ludzi, takich gdzie partner czy partnerka ma rozkminy z gatunku "czy ja z tym wytrzymam?" jest naprawdę niewielu.
  • Odpowiedz
Czy brzydcy ludzie którzy się ze sobą spotykają realnie się sobie podobają czy celowo zaniżają poprzeczkę wiedząc, że dana osoba jest brzydka?


@Konto_Do_anonimowego_Przegrywania: Zdradzę ci sekret: większość ludzi jest ładna tylko przez pewien czas, do pewnego wieku. Wygląd jako główne kryterium jest raczej słabym pomysłem, chyba że jesteś jakmiś milionerem gwiazdorem i planujesz wymieniać na nowszy model co kilka lat jak Leonardo DiCaprio.
Nawet jak teraz weźmiesz taką 8/10 to za
  • Odpowiedz
@Konto_Do_anonimowego_Przegrywania: to prawda, wygląd to pierwsze co widzimy i na co zwracamy uwagę, ale są różne sytuacje. Ktoś kogoś poznał w pracy i może nie do końca ta osoba jest piękna, ale ma fajny charakter i tak to leci. Poza tym, wyjdę ze śmiałą tezą, że takich na prawdę brzydkich ludzi nie jest dużo.
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: No spoko, ale po prostu osobiście mi by się nie chciało iść na randkę z osoba którą nie uważam za atrakcyjną(Nie chodzi tu o przekonanie o jakiejś zajebistości). Pomimo bycia samemu od zawsze nie zaniżyłbym pewnych standardów, pomyślałem, że chociaż może zmienię zdanie za 5 lat stąd pojawiło się moje pytanie.

Poza tym, wyjdę ze śmiałą tezą, że takich na prawdę brzydkich ludzi nie jest dużo.

No to zależy już
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: no ale z drugiej strony właśnie ta atrakcyjność to kombinacja różnych cech i wyglądu i charakteru, więc nie widzę nic złego w powiedzeniu że chodzę na randki tylko z ludźmi których uważam za atrakcyjnych, tylko ta atrakcyjność staram się dostrzec w różnych aspektach. Z kims kto mi sie w ZADEN sposób nie podoba nie widzę sensu i uważam że to ok.
  • Odpowiedz
@Erikaa: ja też nic nie widzę w tym złego, to samo napisałem wyżej. Atrakcyjność to oczywiście połączenie charakteru i wyglądu. Ja mówiłem o tym przekonaniu przegrywow, że wygląd to wszystko co się liczy i tyle.
  • Odpowiedz
@Konto_Do_anonimowego_Przegrywania: to nie jest żadne copium, po prostu dorastając jesteś w stanie przyznać przed sobą, że kręci cię np zez albo wydatne, asymetryczne wargi. Wcześniej albo ulegasz debilnym treściom (kiedyś to były gazetki typu CKM czy Maxim, dzisiaj społecznościówki) albo co gorsze - presji kolegów.
  • Odpowiedz
@Konto_Do_anonimowego_Przegrywania: atrakcyjność to nie tylko wygląd, tylko też charakter, sposób bycia, spojrzenie na świat, sposób rozmowy i ogólne dogadywanie się z kimś.

Pomimo bycia samemu od zawsze nie zaniżyłbym pewnych standardów

to nie jest zaniżanie standardów. Ty po prostu patrzysz płytko tylko na wygląd, a nie obniżasz standardy. Jeśli atrakcyjność rozumie się jako coś więcej to nawet się nie patrzy w kategoriach "obniżania", bo większość ludzi ma w sobie coś ładnego
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: zawsze to pisze pod takimi postami. Co więcej, uważam, że większość przegrywow na tagu, którzy płaczą o wygląd, wzrost jakieś szczęki i że niby przez to przegrali życie są dużo bardziej brzydcy wewnątrz niż na zewnątrz.
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: Ale #!$%@?. Że też wam się takie coś nie nudzi. Już widzę, jak rozprawiasz o charakterze osoby wyglądającej 1-3,5/10. Eche. Tak, brzydkich jest mniejszość, ale nie na tym tagu. No i oczywiście choochoo plusuje takie pierdy.
  • Odpowiedz