Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak udaje Wam sie znalezc sile by wstawac rano do pracy? Mowie tutaj o osobach ktore nie maja siekiery nad glowa w postaci dzieci albo hipoteki. Tyle ludzi na swiecie, tyle automatyzacji, tyle procesow, taka technologia a my wciaz jak te szczury 40h+ tygodniowo na robieniu totalnie bezsensownych rzeczy. Przekladanie cyferek w excelu, rysowanie schematow, wymyslanie gdzie dodac guzik by uzytkownik kupil sztuczne zloto w grze. Ja nie potrzebuje duzo, nie potrzebuje auta, nie potrzebuje jesc w restauracjach Micheline, nie potrzebuje latania na wakacje do Japonii.

Ja nie czuje zadnej motywacji w pracy, odliczam godziny do wyjscia z biura a kazda niedziela wieczor to taki spadek energii ze musze naprawde sie zmuszac by nie wziac l4 na poniedzialek.

Jak ktos czegos nie tworzy albo nie widzi rezultatu swojej pracy to nie ma zadnej checi do pracy.

Jak Wy to robicie? Jestescie takimi dobrymi dronami ktorzy naprawde sadza ze jak znajdziesz blad w obliczaniu NAV dla funduszu milionerow to poczujesz "ah jak dobrze wstawac wczesniej, zostawac pozniej bo czuje ze moja praca jest potrzebna"?

Oczywiscie Ci co maja dzieci to zrobia wszystko dla usmiechu bombelka. Ci co maja hipoteke to zrobia by dokupic dodatkowy kafelek. Ale cala reszta? Ja nie chce dzieci, wiem ze dla kobiet jestem nikim, mam swoje mieszkanie ktore kupilem dawno temu, to po co mam zostawac w pracy? To jest ten kryzys wieku sredniego?

#neet #pracbaza #korposwiat



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Proste: nie wstaje rano tylko koło 9, bo praca zdalna, a moja praca w cybersecurity to lepsza zabawa, mocniejsza adrenalina i większy poziom skomplikowania niż 99.9% gier komputerowych xD

Bla bla bla, stare przysłowie, że jak robisz to co lubisz to nie przepracujesz ani jednego dnia, bla bla.

  • Odpowiedz