Wpis z mikrobloga

Cztery lata temu ludzie chodzili w podciętych stanikach na twarzy i nosili duże baniaki na głowie. Po prostu chętnie to robili. I według nich samych, słusznie wierzyli, że to mądre i chroniące ich przed czymś.
Ci sami ludzie później śmiało kpili z innych, że pozostali to są szury i noszą czapki aluminiowe na głowie (:
#koronawirus #bekazlewactwa
dziadeq - Cztery lata temu ludzie chodzili w podciętych stanikach na twarzy i nosili ...

źródło: GJY0NhiWEAAql4p

Pobierz
  • 55
@dziadeq: ja się zaszczepiłem dwiema dawkami, a jak krytykowałem politykę szczepionkową, lewarów chcących "odbierać smak życia", te durne zakazy i nakazy to byłem wyzywany od antyszczepów i szurów


@USSCallisto: Tej wersji nie było w podręczniku trola. Obszedles system, zastosowałeś krytyczny wyjątek, wyskakiwało okienko trolom: object not found i dostawałeś standardową odpowiedź ustawioną w przypadku błędu logicznego u trola.
@bezbekpol: moja cześć rodziny taka była zamordystyczna. Dzisiaj udają że nic się nie działo. Urodziny babci której brakuje już 10 lat do setki, były wprawione najpierw przez moją cześć rodziny bo my się nie szczepilismy. I z nami druga część rodziny nie chciała się widywać ani spotykać, nawet na urodzinach babci. Dlatego urodziny w gronie zaszczepionych odbyły się tydzień później. To samo było na Wielkanoc i Boże Narodzenie.
Ten cyrk próbuje
@dziadeq: Hej, dlaczego nie widać na profilu Twoich wpisów z lutego / marca 2020? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętam jeszcze ze swojego starego konta jak wtedy przerażony byłeś, w marcu 2020 prułeś się że grupka młodzieży jakaś się spotkała i olobogo drugie Bergamo u nas będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dziadeq: wyszukałeś jakieś dziwne przypadki, nie wiadomo czym spowodowane (niektórzy nosili dziwne rzeczy na twarzy na znak protestu) i próbujesz wyśmiać "lewactwo" za robienie czegos... co jest #!$%@? naukowo udowodnione. Maseczki są skuteczne i pomogły ograniczyć liczbę zgonów. Tak jak szczepionki. Ech. Typowy prawak. Antynaukowa szuria i propaganda wraz ze zesraniem się, że to inni ją uprawiają xD
Od dawna wiadomo, że maseczki zmniejszyly rozprzestrzenianie sie wirusa


@Strus: na skuteczność maseczek znajdzie się w kontrze tyle samo badań na ich nieskuteczność więc to jałowa dyskusja.
@dziadeq: ale co było widać? Reprezentujesz typowe problemy szura z logicznym myśleniem. To czy wjechał miliard uchodźców czy nie nie ma żadnego wpływu na to czy maseczki są skuteczne, tak samo jak nie ma wpływu na grawitację i to czy słońce wzejdzie.
I w ogóle o co chodzi z uchodźcami? Ukraińcy w rozporządzeniach byli wyłączani z obowiązku? xD Czy może mieliśmy nie wpuszczać ludzi uciekajacych z kraju, który nie wiadomo czy
  • 4
@szybki_zuk: Polak wracający z UK musiał iść na kwarantannę albo pokazać certyfikat szczepienia, Ukrainiec z kraju ogarniętego wojną gdzie jest epidemia hiv nie musiał nic pokazywać i miał wolny wjazd.

Ja oczywiście popieram i popierałem wsparcie dla Ukraińców ale ta epidemia kaszlu, skuteczność maseczek to taka sama skuteczność jak 2 armii świata która jest silna tylko i wyłącznie w głowach lewactwa
Hej, dlaczego nie widać na profilu Twoich wpisów z lutego / marca 2020? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętam jeszcze ze swojego starego konta jak wtedy przerażony byłeś, w marcu 2020 prułeś się że grupka młodzieży jakaś się spotkała i olobogo drugie Bergamo u nas będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wiaderko-z-praniem: aż tak to mi się nie chce szukać, ale w październiku 2020 OP
Krupier - >Hej, dlaczego nie widać na profilu Twoich wpisów z lutego / marca 2020? ( ...

źródło: FireShot Capture 1449 - dziadeq - profil w Wykop.pl - web.archive.org

Pobierz
  • 2
@Krupier: najlepsze jest to, że jak są badania to tam biorą pod uwagę np. skuteczność maseczek N95 która jest regularnie zmieniana, w środowisku laboratoryjnym, a ludziom kazali nosić maseczki ze szmat, gaci czy jakiś badziew chiński warty 5 groszy za sztukę XD I dla nich skuteczność maseczki n95 to taka sama wartość jak skuteczność najtańszej chińskiej noszonej maseczki przez 10 dni z rzędu XD