Wpis z mikrobloga

Cztery lata temu ludzie chodzili w podciętych stanikach na twarzy i nosili duże baniaki na głowie. Po prostu chętnie to robili. I według nich samych, słusznie wierzyli, że to mądre i chroniące ich przed czymś.
Ci sami ludzie później śmiało kpili z innych, że pozostali to są szury i noszą czapki aluminiowe na głowie (:
#koronawirus #bekazlewactwa
dziadeq - Cztery lata temu ludzie chodzili w podciętych stanikach na twarzy i nosili ...

źródło: GJY0NhiWEAAql4p

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@dziadeq: ja tam nie miałem nic przeciwko zasłanianiu gęby, nie trzeba było się golić codziennie. Myk, jakaś szmata na gębę i do sklepu. #!$%@? mnie natomiast jak później wymagali stosowania maseczek, gdzie na początku pandemii mówili że twarz można zakryć czymkolwiek.
A, no i oczywiście nigdzie nie było sprecyzowane czym maseczka jest
  • Odpowiedz
@dziadeq: nie szczepiłem się ani jedną dawką i zawsze z dużym dystansem podchodziłem do tego wirusa. Oczywiście dziadkowie traktowali to jako niepowagę i brak myślenia. Oni bali się zejść do piwnicy bez maski, żeby sąsiad przez kamerę w bloku ich nie zobaczył. Ludzie pokazali jacy są słabi. Czeski film
  • Odpowiedz
  • 19
@Strigiformesman: Na samym początku to minister zdrowia wyśmiewał maseczki, bo one nie chroniły i nie chronią, nie zabezpieczają przed wirusem czy zachorowaniem. Później zmienili zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dziadeq - @Strigiformesman: Na samym początku to minister zdrowia wyśmiewał maseczki,...
  • Odpowiedz
  • 3
@neverwalkalone: dziadkom czy seniorom można wybaczyć, wychowani w innych czasach, gdzie byli jeszcze jacyś niezależni eksperci. Do tego ciężko im zweryfikować pseudo niusy z telewizora. Ale ludzie poniżej 45 roku życia? Tutaj nie ma wytłumaczenia.
  • Odpowiedz
@dziadeq: ja się zaszczepiłem dwiema dawkami, a jak krytykowałem politykę szczepionkową, lewarów chcących "odbierać smak życia", te durne zakazy i nakazy to byłem wyzywany od antyszczepów i szurów. W tych dyskusjach wklejałem zdjęcia mojego potwierdzenia szczepienia, ale to i tak dla nich było żadnym argumentem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajnie to pokazało jakimi imbecylami są ludzie z każdej strony barykady, ale największą bekę miałem z naszych neuropków,
  • Odpowiedz
@USSCallisto: Ale jesteś pewny że oni istnieją Czy że jest po prostu przekaz i normalnie typy siedzą w pracy i odpiedala kurde propagandę a ty jako normalny użytkownik bierzesz ich za zwykłych użytkowników
  • Odpowiedz
@dziadeq: swoją drogą alkoholik Szumowski (złapany na byciu pod wpływem w pracy) o dziwo wykazał się trzeźwością umysłu, poprawnie ocenił sytuację po czym w porę się ewakuował ze stanowiska, a wszystko spadło na doktora Niedziele.
  • Odpowiedz
teraz twierdzą, że żadnego zamordyzmu nie było xD


@SgtAlApone_: Zamordyzmem chyba nie należy nazywać dosłownie najbardziej podstawowych rzeczy jakie należy robić podczas epidemii czy pandemii. Jak już to jest to zamordyzm konieczny.
  • Odpowiedz
Cztery lata temu ludzie chodzili w podciętych stanikach na twarzy i nosili duże baniaki na głowie


@dziadeq: Nie ludzie, szury. Bo takie hehe śmieszne

Normalni zwykle nosili maseczkę, albo nic.
  • Odpowiedz
teraz twierdzą, że żadnego zamordyzmu nie było xD


@SgtAlApone_: nie no to nie był zamordyzm, ale jak konfa powie że aborcja na życzenie według konstytucji jest nielegalna to już zamordyzm i odbieranie praw człowieka.
  • Odpowiedz