Wpis z mikrobloga

#koronawirus

Wracając z pracy podsumuje tak:
- Pełno osób nosi maski zakrywając tylko usta, albo ma je na brodzie i nie ogarniaja do czego służą, albo wcale.
- młodych full. Wychodzą sobie na spotkania i spacerki, ewentualnie po czipsy do sklepu.

Paru osobom zwróciłem uwagę by prawidłowo założyły maskę to usłyszałem odpowiedzi typu #!$%@?, #!$%@? cię to obchodzi, #!$%@?, interesuj się swoją morda.

W sumie to ja proponuję #pis by wszystko poluzować bo poza państwem to i też te obostrzenia są z dykty.

Policji teraz brak. Ilość widzianych patroli spadła drastycznie.
  • 33
@kosti9191: Kur** człowieku , u mnie to samo. Ja nawet nie mam zamiaru nikogo upominać bo ci ludzie w większości to tłumoki. Typowa akcja u mnie na na przystanku, który stoi koło domu. 4 gimbusów z wieku 13-15 lat przyjeżdża i drze ryja o tym że mają dość chlania browarów , o 0.7l w plecaku , dawaj fajki itp.Masek brak, jeden aby miał na 4. Klną jak nie wiem itp. Nawet
@TheBloody: to że przechodzą obok takich ludzi, którzy "NIE SĄ NIEWOLNIKAMI I MAJĄ W DUPIE MASECZKI", kaszlą na wszystkich i wszędzie, a młodzi nie myślą co robią, poprawiają maseczki, trą oczy i się zarażają drogą kropelkową?