Wpis z mikrobloga

@skazanynaprzegryw03: szkoda strzępić, znajdź jakieś przypadki, że ktoś był mocno wierzący, a i tak spotkało go wiele nieszczęść, o ile Ci się chce, bo zmarnujesz tylko czas. Ciekawe co wtedy powie, jak chce, to niech se sama łazi. Wystarczy #!$%@? pula genów i Cię nie ma, czy środowisko tragiczne, ale to każdy wie.
@skazanynaprzegryw03: z moją jeszcze nie było chyba aż tak źle, gdyż wierzyła w psychologów i psychiatrów, chciała mi pomóc się ogarnąć psychicznie w racjonalny sposób. Jednak jej osobista sytuacja jak i sytuacja w moim domu rodzinnym nie pozwalaly działać na tyle ile by chciała.

Jednak na przestrzeni lat jednym z głównych powodów moich problemów był też brak równowagi hormonalnej w okresie dorastania.
@choopin: bieda z nędzą, tutaj najbogatszy ksiądz i jeden górnik co ze Śląska na emeryturę przyjechał z 10 lat temu xd mentalność taka, że jakby komuś powiedzieć, że pracujesz w mieście w biurze za 5 tysięcy na rękę to by nie uwierzyli.

sąsiad kupił podkaszarkę stihla i dorabiał podkaszając trawę sąsiadom za 10zł/h w czasach kiedy paliwo paliwo było po prawie 6,50 a jego maszyna spalała litr na godzinę xddd
@skazanynaprzegryw03: Ziombel pakuj manatki, spieniężaj czego nie dasz rady ze sobą zabrać i #!$%@? za granicę. Nawet przez agencję. Tam nie chlej tylko ucz się języka albo odkładaj przez kilka lat żeby wrócić do polski i ogarnąć mieszkanie w mieście. Prostszej metody na wyrwanie się z końca świata nie ma. Jednego dnia bym nie czekał na twoim miejscu. Chwila strachu ale po kilku tygodniach zobaczysz jak odżyjesz i będziesz sobie w
sąsiad kupił podkaszarkę stihla i dorabiał podkaszając trawę sąsiadom za 10zł/h w czasach kiedy paliwo paliwo było po prawie 6,50 a jego maszyna spalała litr na godzinę xddd


@skazanynaprzegryw03: "synek, ale 3 złote na godzinę (po odjęciu oleju) byś nie wysiedział" xdd
@Noami: "jeszcze są takie "
mówisz tak jakby Polska gdzieś w połowie nie składała się z takich właśnie miejsc, zerknij sobie na mapy google.
miastowym się wydaje, że są pępkiem świata, lewica bredzi o zwalczaniu wykluczenia komunikacyjnego nie zdając sobie sprawy, że dla ludzi na takich wiochach wychuchany drogi w utrzymaniu gruzik to jedyne koło ratunkowe.
i ta lewica, która tak rzekomo dba o biednych i wykluczonych chce im je odebrać
@choopin: chyba odpowiedz miala byc zaadresowana do kogoś innego

@Elberus masz racje, ja mam bias bo cala mlodosc w wojewodzkim, dynamina na maxa, studia za granica etc. Tutaj sie z toba zgadzam, tzw warszafka nie ma pojecia o tym jak wyglada zycie w powiatowym albo na wsi w polsce C (ja tez nie mam, ale sie do tego tutaj przyznaje) stad moje zaskoczenie o tym ze takie miejsca jeszcze istnieja
@Heezy: Tu się nie zgodzę. Polska jest fajnym krajem do życia jak się nie ma na głowie raty kredytu w wysokości kilku tysięcy, masz czas się wtedy rozwijać, a nie napier dalać nadgodziny bo z banku dzwonią.. Kołchoz taki sam jest za granicą jak i tutaj. Tyle że za granicą to cię dodatkowo jeszcze znajomy polak może okraść, albo z zazdrości rzucać kłody pod nogi. Jeszcze czarnuchy mogą pobić i zwłoki