Wpis z mikrobloga

Już za tydzień...

Heeniu, ja Ci mówię, to globalne ocieplenie tak działa, siodwa za dużo, te geje z tęczami miały racje. Tusk do Brukseli lata samolotem, a nasze wnuki będą się smażyć na ziemi. Zabijamy naszą matuchnę ziemię. Kiedyś to było. Pamiętam, jeszcze kilka lat temu na Wielkanoc śniegu po kolano, w dzieciństwie my przez zaspy szli króliczka święcić, a teraz ciepło jak w lipcu. Kiedyś to było. Dej mi no jeszcze tego serniczka, bo aż się zdenerwowałem.

#pogoda #heheszki #wielkanoc
Kolarzino - Już za tydzień...

Heeniu, ja Ci mówię, to globalne ocieplenie tak działa...

źródło: pdag

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan Powoływać się na dzbana Pogodę xD
Skala barw, którą wykorzystuje imgiw na mapach temperatury jest taka sama niezależnie od pory roku.

24C na początku kwietnia to jest dużo.

Pieprznie, że nic się nie dzieje, GO to ściema to dopiero infantylność ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kolarzino: 21 marca - dzień wagarowicza, czasy gimbazy, ustawka za sklepem pod szkołą i całymi klasami leciało się na wagary w krótkich gaciach z piłką w plecaku żeby pokopać sobie przy piwku. Kiedy to było, chyba w 2007, teraz to nie ma (,)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ponad 20 lat temu w lany poniedziałek biegało się w koszulkach z krótkim rękawem ¯(ツ)


@JestesUpani: +1, ja też pamiętam jak w 1 klasie podbazy po przerwie wielkanocnej kolega już szpanował opalenizną bo biegał całe dnie na zewnątrz w słońcu.
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight tak, kojarzę. I proszę takie epitety zachować dla ludzi którzy nie wierzą w globalne ocieplenie albo twierdzą że człowiek nie ma z nim nic wspólnego. Bo to na pewno nie o mnie.
  • Odpowiedz