Wpis z mikrobloga

Jakie macie zdanie o kujonach??Wzięło mnie, aby zapytać was o to, gdyż jak jechałem sobie autobusem tak tydzień temu to słyszałem jak takie dwie blondyny chodzące do szkoły średniej zaczęły obgadywać jakąś dziewczynę kujonkę i mówiły, że ogólnie kujony są tak naprawdę tępe i kują tylko na blachę, wy co macie na ten temat do powiedzenia
#szkola #edukacja #kiciochpyta #gownowpis #nauka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest to dla mnie określenie z tak odleglej przeszłość, że nie mam już na jego temat żadnego zdania.


@niecodziennyszczon: W sumie to ja w ogóle nie miałem o nich wyrobionego zdania i po prostu przyjmowałem do wiadomości, że tacy ludzie istnieją i tyle.
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: Kujony moga byc od tepych do inteligetnych. Inne rzeczy powoduja kujonstwo. Rodzice jak ktos wspomnial to ogromny czynnik.
Duzy procent kujonow nie radzi sobie z porazka. Dlatego staraja sie jej zapobiec.
Widzialem jak ludzie praktycznie sie rozsypywali po jednej poprawce na studiach.
Z drugiej strony nie ma potem okresu w zyciu, w ktorym tak latwo mozna pochlaniac wiedze.
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: Zależy od typu kujona, czy taki jak ja, który nie musiał się zbyt wiele uczyć i zdobywał dobre oceny, a przy okazji wiedza powszechna oraz kontakty międzyludzkie nie ulatywały czy takie, jak np. ostatnio Weronika Woszczek z kanału zero, która w prowadząc poranek nie wiedziała zupełnie niczego o czym było mówione, pomimo tego, że skończyła dobre studia.
  • Odpowiedz
Weronika Woszczek z kanału zero, która w prowadząc poranek nie wiedziała zupełnie niczego o czym było mówione, pomimo tego, że skończyła dobre studia.


@Djuk94: Czyli kujon typu wykuj na blachę bez zrozumienia i zapomnij
  • Odpowiedz