Wpis z mikrobloga

To co odstawiają młode Ukrainki na Instagramie to już zaczyna być po prostu niesmaczne.

Do tej pory moją liderką była panienka która w poniedziałek ogłosiła, że jej ojciec zginął na froncie, w środę wstawiała relacje z pogrzebu, a w czwartek zdjęcie wypiętego dupska w klubie w Paryżu "bo musi trochę ochłonąć".

Ale teraz wchodzi na to miejsce ukraińska witaminka która od początku wojny siedzi w Warszawie. Organizuje jakieś zbiórki, codziennie prosi o wpłatę pieniędzy na jakieś tam skarbonki. Parę dni temu ruszyła z relacją-przewodnikiem z zabiegu powiększania piersi xD. Ma nadzieję, że się szybko wygoją bo na majówkę wyjazd na Malediwy.

No i po co ja miałbym zdychać w okopie gdyby takie coś wydarzyło się w Polsce?

#wojna #ukraina
  • 60
@PiccoloGrande: no ale zaraz pisałeś, że te samochody są w Warszawie na parkingach. Wcześniej o Ukrainkach jak się bawią poza krajem i mają w dupie wojnę, a teraz wrzucasz info o samochodach dostarczanych na Ukraine :D?

Twoja narracja się trochę sypie - ale to normalne jak jest z du... :-)

Wyciągasz wnioski na podstawie 2kont IG - przypisujesz na tej podstawie cechy do kilkudziesięciu milionów ludzi i uważasz, że masz racje.
na podstawie dwóch, czy nawet kilkunastu, lasek z instagrama oceniasz miliony ludzi?


@WuZet_: Zauważ, że ja już w pierwszym zdaniu wyraźnie zawęziłem zakres do wybranych kont na Instagramie. Nigdzie nie było sformułowań typu "wszyscy Ukraińcy". To Twój umysł automatycznie przyporządkował te zachowania do milionów, słusznie lub nie, ale coś w tym może jest ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@AnalnyAniki: Często w wielu firmach osoby z byłego ZSRR dostaja awansy, wczesniej widzialem zagranica to samo z Rosji np. Zapieprzają 12 h dziennie (to ze nieskutecznie czesto to #!$%@?) cisną innych i zgadzają się często na suchy awans bez podwyżki byle tytuł się zgadzał xD
@schweizer: @PiccoloGrande Jesteście w bańce informacyjnej, oglądacie szony na gówno-socjalmediach i dziwicie się, że szony są szonami. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Tych normalnych lasek nie widać bo one nie zajmują się takimi rzeczami i tam ich nie widać.


@RitmoXL: Też kiedyś wypierałem, że to tylko cześć kobiet taka jest wąska garstka,
@PiccoloGrande: że Ukraina ma problemy z korupcja i ze pewnie większość tych osób prędzej czy później dosięgnie sprawiedliwość, jeśli dorobili się na przekrętach. Tylko dalej pytam po raz 3 jaki ma to związek z szonami na IG?

I co ma to do Twojej walki w okopach? Jak będziesz konflikt w Polsce to też będziesz się tak tłumaczył, ze nie będzie walczył bo 2 polskie szony na IG wypinają tyłek to ja
@PiccoloGrande: I po co to oglądasz? Nie jesteś lepszy niż one jeśli jara cię podglądanie czyjego udawanego życia. To jest samo nakręcające się koło #!$%@? które fundujecie wy obserwatorzy. Gdyby nie było popytu na taki gównokontent to takie szlaufy nie zarabiałyby hajsu