Wpis z mikrobloga

To co odstawiają młode Ukrainki na Instagramie to już zaczyna być po prostu niesmaczne.

Do tej pory moją liderką była panienka która w poniedziałek ogłosiła, że jej ojciec zginął na froncie, w środę wstawiała relacje z pogrzebu, a w czwartek zdjęcie wypiętego dupska w klubie w Paryżu "bo musi trochę ochłonąć".

Ale teraz wchodzi na to miejsce ukraińska witaminka która od początku wojny siedzi w Warszawie. Organizuje jakieś zbiórki, codziennie prosi o wpłatę pieniędzy na jakieś tam skarbonki. Parę dni temu ruszyła z relacją-przewodnikiem z zabiegu powiększania piersi xD. Ma nadzieję, że się szybko wygoją bo na majówkę wyjazd na Malediwy.

No i po co ja miałbym zdychać w okopie gdyby takie coś wydarzyło się w Polsce?

#wojna #ukraina
  • 60
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: 10 lat temu kazdy by powiedzial ze to niemozliwe i ze trollujesz, dzisiaj karuzela spiehdolenia umyslowego mlodych kobiet jest tak duza, ze nawet nie jestem specjalnie zaskoczony. To jest wprost niepojete, jak daleko posunela sie degeneracja intelektualno-moralna w tak krotkim czasie.
  • Odpowiedz
@schweizer: @PiccoloGrande Jesteście w bańce informacyjnej, oglądacie szony na gówno-socjalmediach i dziwicie się, że szony są szonami. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Tych normalnych lasek nie widać bo one nie zajmują się takimi rzeczami i tam ich nie widać.
  • Odpowiedz
@RitmoXL: @zbigniew23 Tak, tak, bańka informacyjna. Te Bentleye i G-klasy na ulicach Warszawy to też bańka informacyjna.

Mnie goni pensja minimalna ale mam dzielnie znosić wysokie obciążenia podatkowe bo trzeba pomagać Ukrainie, a Saszka w tym czasie wyjeżdża nową gelendą z warszawskiego salonu Mercedesa.
  • Odpowiedz
@RitmoXL: Mityczne normalne laski, tak jakby to nie byly dziewczyny ktore mijasz codziennie na ulicy. Praktycznie kazdy teraz siedzi w necie i na socialach, deal with it miras
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: na podstawie dwóch, czy nawet kilkunastu, lasek z instagrama oceniasz miliony ludzi? To się nazywa fantazja, albo płatne posty mające szczuć na Ukraińców. Przyjmując to pierwsze- cóż wyświetlają Ci się obszary w socialmediach, które są bliskie Twoim zainteresowaniom
  • Odpowiedz