Wpis z mikrobloga

hard to swallow: Jeśli kobieta straci wami zainteresowanie na rzecz innego faceta, to nie ma dla niej żadnego znaczenia, co tam dla niej zrobiliście do tej pory. Moglibyście jej wcześniej nawet oddać nerkę, kiedy tego potrzebowała i oczekiwać za to wsparcia w ramach jakiegoś długu wdzięczności, kiedy to wy znaleźliście się w kryzysowej sytuacji. No i najlepsze jest to, że ona wcale nie będzie miała wyrzutów sumienia z tego powodu.

#rozowepaski #mgtow #redpill #blackpill
  • 127
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: zebys tego opatrzenie nie zrozumial;

Warto np pomagac obloznie choremu partnerowi, ale robic to dla siebie - jezeli jestes tego typu czlowiekie, ktory pomaga (a nie bo wypada).

I tutaj dochodzimy do sedna, jezeli rozowa jest typem czlowieka, ktory pomaga w takich sytucjach i robi to dla siebie - utwierdzajac sie w przekonaniu, ze taka wlasnie jest (dobra, pomocna) to bedzie pomagala w potrzebie bez wzgledu na to co zrobiles dla niej w przeszlosci, bo robi to dla siebie z wewnetrznej motywacji i w celu utwierdzeniu sie w przekonaniu o samym sobie. To jej daje wewnetrzna wyplate niezaleznie od tego jaki Ty byles i bedziesz.
A JAK NIE JEST TO NIE BEDZIE bez wzgledu na bilans korzysci
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: kupiłem mieszkanie jakie chciała, u moich starych siedziała za darmo, telefon dostała, nic nie pracowała, prawko nie, studia uwalone. ŹLE bo się czepiałem że nic nie robi, że nawet posprzątać nie chce w pokoju... I cyk inny gach. Tam się żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: oczywista oczywistość. To chyba każdy o tym wie kto ma jakieś doświadczenie.
Jedynie bym poprawił że nie dla innego faceta tylko ogólnie straci zainteresowanie. Nie musi być innego gościa
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: te, patrz, w znana jest sytuacja, w której Nergal po wyjściu z białaczki rzucił Dodę, która była z nim przez całą chorobę :D Tak, wiem, pudelek, ale nadal jest to sytuacja, która się wydarzyła, a nie hipotetyczne bajanie wykopka-incela.
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg po prostu piszesz jak przegryw. jak ja strace zainteresowanie na rzecz innej dupy to ide do innej dupy. tak samo robia laski. a ty piszesz tylko o jednej stronie, tak robia przegrywy.
  • Odpowiedz
w której Nergal po wyjściu z białaczki rzucił Dodę, która była z nim przez całą chorobę :D Tak, wiem, pudelek, ale nadal jest to sytuacja, która się wydarzyła


@rajet: mialem dwie bialaczki i zazwyczaj to tak wyglada. Albo zrywa chory albo partner. Jeden typ na czas choroby zerwal z zona (separacja), wyzdrowial i do niego wrocila
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: oj prawdziwe. Sam tego nie doświadczyłem, ale paru facetów w moim otoczeniu jak najbardziej xd na szczęście to jest jakaś mniejszość lasek, które takie są, ale jak już takie są to nie mają żadnych skrupułów
  • Odpowiedz
  • 5
@dobry-informatyg Ja nauczyłem się pomagać nie oczekując nic w zamian. Ale ogólnie to przestałem pomagać kobietom oprócz mojej matce. W życiu nie pytałem się żadnej koleżanki/dziewczyny czy w czymś może mi pomóc. W zasadzie to w czym one mogą pomóc?
  • Odpowiedz
  • 1
@dobry-informatyg bo kobiety myślą że wszystko co otrzymują od faceta jest za to, że ona się z nimi zadaje i zaczyna myśleć że na to wszystko zasłużyła swoją osobą. Dlatego nie ma wyrzutów.
  • Odpowiedz