Wpis z mikrobloga

hard to swallow: Jeśli kobieta straci wami zainteresowanie na rzecz innego faceta, to nie ma dla niej żadnego znaczenia, co tam dla niej zrobiliście do tej pory. Moglibyście jej wcześniej nawet oddać nerkę, kiedy tego potrzebowała i oczekiwać za to wsparcia w ramach jakiegoś długu wdzięczności, kiedy to wy znaleźliście się w kryzysowej sytuacji. No i najlepsze jest to, że ona wcale nie będzie miała wyrzutów sumienia z tego powodu.

#rozowepaski #mgtow #redpill #blackpill
  • 127
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg ale to co kobieta ma byc z toba do konca zycia bo cos tam dla niej zrobiles? Nerka to dosc przejaskrawiony przyklad no ale nawet jesli to co, w zamian za nerke ma byc teoim niewolnikoem do konca zycia nawet jak sie bedzie meczyc? Zwiazek to nie mafia ze wychodzi sie z niego tylko w czarnym worku xD
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: To lepiej być w związku z osobą, do której się nie żywi żadnych uczuć i marnować życie zarówno swoje, jak i tej osoby? Jak chodzi o brak wdzięczności za jakiś wielki czyn, który ktoś zrobił (no np. te oddanie organów) to jest charakterystyczne nie tylko dla kobiet, ale nie na tym poczucie wdzięczności ma polegać, że się jest z kimś w związku.
  • Odpowiedz
kupiłem mieszkanie jakie chciała, u moich starych siedziała za darmo, telefon dostała, nic nie pracowała, prawko nie, studia uwalone. ŹLE bo się czepiałem że nic nie robi, że nawet posprzątać nie chce w pokoju...


@cienki137: Ehh, i jak to jest, że za takimi księżniczkami latają faceci, a jak baba się stara, to jest olewana? Mnie to niektórzy faceci nawet kwiatków nie kupowali xD
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: zajebista prawda! Ile dobrych facetów płakało na spowiedzi, że żony im dupy nie dają jak kiedyś, a te tylko myślami grzesznymi o facetach już zajętych, ale majętniejszych! #ksiadz
  • Odpowiedz
Tymczasem w naturalny sposób takie nie są. Ich pozycja w naturze plasuje je gdzieś między 7-letnim dzieckiem a mężczyzną.


@maneckiewicz: Fakt, że taki wysryw zaraz będzie miał 300 plusów to chyba sygnał, że pora się zawijać z vikop.ru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a to przypadkiem nie tyczy sie kazdej plci?


Jak nie pyklo cos w zwiazku, zainteresuje sie inna laska, wiesz ze to juz koniec, to nie to itd. To przeciez tez praktycznie odcinasz sie od bylej.


@PurpleHaze: No nie wiem, ja pamiętam że coś takiego zaobserwowałem już we wczesnej podstawówce, gdzie w ogóle nie było mowy o żadnych romantycznych relacjach, związkach czy "byłych". Ale dzieciaki naturalnie się łączyły w jakieś tam mniejsze
  • Odpowiedz