Wpis z mikrobloga

  • 11
@BombaskaEskadraLotnicza jestem bardzo empatyczna, ale jedno z drugim nie ma nic wspolnego. Samobojstwa sa cholernie smutne, ale dopoki mezczyzni nie zaczna walczyc o swoje i nie zmienia podejscia, ze facet to nie placze i w ogole powinien byc bez uczuc, to nic sie nie zmieni. kobiety nawzajem sie wspieraja, mezczyzni niekoniecznie, to juz jest ich wybor.
  • Odpowiedz
@whoamix: Aha.. uwielbiam taką logikę. W sumie co by nie było to wina facetów, a ty jako bardzo empatyczna osoba na śmierć tysięcy ludzi mówisz "no trudno, ich sprawa".

dopoki mezczyzni nie zaczna walczyc o swoje i nie zmienia podejscia, ze facet to nie placze i w ogole powinien byc bez uczuc, to nic sie nie zmieni


Ja nie wiem czy wiesz w ogóle o jak potężnym błędnym kole tutaj jest
  • Odpowiedz
  • 14
@BombaskaEskadraLotnicza a dlaczego z gory zakladasz, ze facet powinien przyjsc do kobiety po pomoc? czemu nie zakladasz, ze moze przyjsc do innego mezczyzny? zabawmym jest, ze nawet nie wziales tego pod uwage, bo nie jest to znormalizowane spolecznie i to jest problem z ktorym nalezy walczyc, pozdrawiam
  • Odpowiedz
a co jezeli nie dzieli?


@whoamix: Nie zapomniałem ale wiedz ze facet jesli sie dzieli w ogole emocjami to z osobami baaardzo bliskimi (tu stricte podany temat kobiety) albo z bardzo obcymi, gdzie sytuacja pozwoli wylac z siebie cos co nie poniesie za soba konsekwencji
  • Odpowiedz
bo nie jest to znormalizowane spolecznie


@whoamix: No ale ja dokładnie o tym napisałem powyżej w pierwszej odpowiedzi...

dlaczego z gory zakladasz, ze facet powinien przyjsc do kobiety po pomoc?


Ale gdzie ja tak w ogóle założyłem? Gdzie to przeczytałaś? xD A poza tym nawet jeżeli przyjdzie to co? Te empatyczne kobiety to nie mogą pomóc facetowi? Właśnie tak wygląda w praktyce empatia takich osób jak ty. Tak jestem bardzo empatyczna...
  • Odpowiedz
no ale czyje to wina?


@dobry-informatyg:

Społeczeństwa. Żyjemy w standardzie, gdzie chłop zawsze jest winny i jest sprawcą wszystkiego co złe. Kobieta zawsze jest ofiarą, zawsze w dobrym tonie jest jej pomóc. Jak ktoś chce zabłysnąć to najlepiej w roli biało rycerza, nawet jak sytuacja tego nie wymaga. Zobacz, że już nawet ten gówno mem powoduje zgrzyt, no bo jak ktoś śmie powiedzieć coś innego niż pochwały pod adresem kobiet.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza XDD no wlasnie zalozyles w sumie

Kiedy facet właśnie jest gotów płakać i mówić o swoich emocjach, to prze kobiety jest postrzegany jako #!$%@?, mięczak itd.

Chodzi mi o to, ze nawet do Twojej glowy nie przyszlo, ze facet moglby zwrocic sie o pomoc do mezczyzny i to mnie w sumie bawixD czy z gory zalozyles, ze takiej pomocy, by nie otrzymal od drugiego faceta? odpowiedzialnoscia za pomoc facetom obarczyles kobiety.
  • Odpowiedz
@whoamix: Widzę, że wraz z brakowaniem argumentów narasta agresja xD To pewnie z powodu tej ogromnej empatii xD

Na prawdę dla ciebie stwierdzenie:

Kiedy facet właśnie jest gotów płakać i mówić o swoich emocjach, to prze kobiety jest postrzegany jako #!$%@?, mięczak itd


Zawiera założenie, że facet pyta kobietę o pomoc?

Jeżeli tak, to na takim poziomie "logiki" nie widzę za bardzo pola do dyskusji.

Ciężko przebrnąć przez ten twój zlepek
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza no to jest raczej implikacja, skoro juz sie otwiera, to chyba oczekuje tej pomocy, wsparcie i wysluchanie problemow jest rowniez czescia pomocy;-)

widze, ze prosba o statystki i poparcie postawionej przez Ciebie tezy Cie przerosla i zostala odebrana jako agresja! dobrze wiedziec!
  • Odpowiedz