Wpis z mikrobloga

W związku z dużym zainteresowaniem i wieloma prośbami pod moim dzisiejszym wpisem xD kontynuuję temat pewnej wesołej grupy na FB o związkach mieszanych.
Subiektywny wybór wypowiedzi hipergamicznych p0lek. Zapraszam do nitki 🧵👇🤡🧕👇🧵

#logikaniebieskichpaskow #bekazrozowychpaskow #facebookcontent #p0lka #bekazpodludzi #mokebiary
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - W związku z dużym zainteresowaniem i wieloma prośbami ...

źródło: temp_file2215519267524433357

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
Czytając, raz mi się zrobiło smutno, gdzie wspomniała o 3 letnim dziecku, które jest w tej patologii, poza tym niech robią co chcą, w ogóle mi ich nie żal
  • Odpowiedz
Niech je zabierają i najlepiej wywiozą w #!$%@?.


@Kremufka2137: To tak nie działa.
Narobi jej hebanowy książe bękartów, p0lka to później zwozi do kraju i poprzez podatki to utrzymujesz.
  • Odpowiedz
  • 26
Jestem tym autentycznie przerazona i ciezko mi uwierzyc, ze niektore z tych postow to nie baity. Ja wiem, ze sa ludzie ograniczeni umyslowo, ze sa ludzie glupi, ze sa ludzie naiwni, ale to juz przechodzi wszelkie pojecie. Jak mozna wziac slub z gosciem - niewazne czy brazowym czy niebieskim - widzac go dwa razy? Jak mozna zmajstrowac sobie dziecko - powolac do zycia czlowieka i zwiazac sie z innym na te minimum
  • Odpowiedz
jprdl, w głowie mi się nie mieści jakie te baby są naiwne


@somskia: W głowie to się nie mieści, ze od zwykłego typa oczekują wiele i maja cala listę wymagań, a za chwile są w stanie #!$%@? na nieroba i oszusta tylko dlatego, ze ma ciemniejsza skore xD
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: ja piеrԁole xD najbardziej urzekł mnie post w którym jakaś idiotka stwierdziła, że "dzwoni i mówi inne rzeczy, których raczej nie mówi się po pierwszej randce", gdyby uruchomiła ten jedyny neuron to może by wyciągnęła sama jakieś wnioski a nie piеrԁoliła głupoty w Internecie
ja nie wierzę etykietom z cenami w biedronce a one potrafią uwierzyć to co usłyszą od swoich "habibis"
absolutnie obrzydliwe poza tym
  • Odpowiedz
Aleksandra B. Chce odebrać kartę pobytu swojemu ciapakowi, bo ją oszukał i #!$%@?ł a wcześniej wydymał. Głupia #!$%@?. Powinna go sponsorować jak najdłużej. Bardzo dobrze tym tępym #!$%@?. A najlepsze że żadna i tak niczego się nie nauczy. Tfu!
  • Odpowiedz