Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki lvl 26 here. W weekend po 4 miesiącach spotykania się z niebieskim z tindera miałam swój pierwszy raz i był tragiczny… Zero przyjemności dla mnie i dla niego. On lvl 33 już doświadczony. Po całej akcji niby wszystko ok, pytał jak się czuję i tak dalej ale teraz po weekendzie widzę, że jest w stosunku do mnie oschły i zimny. Myślicie że to przez to że byłam beznadziejna?
#tinder #sex #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 28
@mirko_anonim

To bait?

Postanowiłaś stracić dziewictwo z randomem z Findera i jeszcze liczyłaś na związek?

Chciał pobzykać, pobzykał, więcej już nie chce bzykać Ciebie, koniec bajki.

Seks jest fajny, jak towarzyszy mu pożądanie, a jeszcze lepiej miłość. Tinder to nie miejsce na szukanie miłości.

Aj, teraz widzę te 4 miesiące. Ale zdanie podtrzymuję.

I skoro to był Twój pierwszy raz, a on doświadczony, to w takim razie on dał dupy.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Raczej przez to że to był twój pierwszy raz. W sensie też kiedyś spotykałem sie przez chwile z dziewczyną w tym wieku która miała ze mną pierwszy raz, też było słabo i też potem nie za bardzo wiedziałem co zrobić i ten kontakt się wygasił. Tak to już jest ja się z rzeczami które powinny mieć miejsce dekadę wcześniej czeka się do takiego momentu.

@mirko_anonim: pogadaj z nim o tym, może miałaś taka minę zawiedzioną,że facet poczuł,że zawalił, a może mu się nie podobało i myśli czy to ma sens. Pierwszy raz to jeszcze nie musi być koniec, możecie popróbować, może stres was zjadł.
@mirko_anonim: Ale jak tragiczny?

1. Była gra wstępna?
2. Rozgrzał cie pettingiem?
3. Zedgował cie 2-3 razy przed właściwą penetracją?

Nie wiem i nie rozumiem jak dla kobiety seks może być tragiczny, zawsze kobietom zazdroszcze jak mi wierzgają raz po raz, jak squirtlują i odpływają, jeszcze przed w sumie właściwym seksem. Faceci mają przesrane, mamy tylko wytrysk i edging podczas kontroli dna miednicy podczas aktywnej penetracji.
Nie wiem i nie rozumiem jak dla kobiety seks może być tragiczny, zawsze kobietom zazdroszcze jak mi wierzgają raz po raz, jak squirtlują i odpływają, jeszcze przed w sumie właściwym seksem. Faceci mają przesrane, mamy tylko wytrysk i edging podczas kontroli dna miednicy podczas aktywnej penetracji.


@kupkesobieciagne: pierwszy raz widze tak profesjonalny wpis o ruchaniu (wlasnym)
@mirko_anonim: Za krótki ten opis. Może to był też jego 1 raz? Mówiłaś mu, że było #!$%@?? Mógł się sam z tym źle poczuć i się nieco zrazić xD Ogólnie to nie pytaj wykopa tylko z nim rozmawiaj. Nie ogarniam jak ludzie mogą wchodzić z kimś w takie relacje nie potrafiąc rozmawiać. Pogadajcie o tym co Wam się nie podobało, co chcecie zmienić, co chcecie popróbować itd.
@kupkesobieciagne pierwsze razy często mogą być dla kobiety niesatysfakcjonujące choćby ze względu na stres przez który spina się mięśnie i zamiast być miło może boleć lub być niekomfortowo i tego nie uratuje żadna gra wstępna jak jest się mega spiętym. Poza tym część kobiet musi się nauczyć przeżywać orgazmy co może trwać kilka lub nawet kilkadziesiąt zbliżeń. Większość odczuć jest w głowie kobiety i póki nie będzie tam pozytywnego skupienia na tym