Wpis z mikrobloga

@123radzio zolpidem to najlepsze dragi jakie miałem a przetestowałem chyba wszystko dostępne na świecie xD dzwoniłem na halunach do znajomych że jestem bananowym jogurtem etc... I to jeszcze przepisane przez lekarza xD
@Mileniusz rodzinny ci normalnie to przepisał czy tylko psychiatrzy przepisują zolpidem? Nie dam 300 zł za wizytę u psychiatry na jakąś receptę nie wiedząc czy ten lek w ogóle na mnie zadziała (z NFZ mam psychiatrę dopiero pod koniec tego roku, zdążę zejść na zawał i depresję jeśli tyle mam czekać i męczyć się ze spaniem)
To było z 15 lat temu ale tak normaly lekarz, miałem czasami tydzień bez snu i próbował mnie tym leczyć, ale "faza" wchodziła jak lek zaczął działać a ja mimo to siedziałem dalej jak niby nic przed kompem czy tv. Sen na jawie, mega dziwne. Po paru tripach zrobiło się to trochę mało bezpieczne bo odwalałam coraz lepsze numery i sam zrezygnowalem
@123radzio: Rodzinny zależy, w serwisach z receptami zolpidem nie, trazodon lub ketrel jak masz jakieś potwierdzenie stosowania tego leku, to możesz dostać jako kontynuację. Chyba że trafisz na lekarza o wątpliwym kręgosłupie etycznym, to walą wszystko jak leci bez patrzenia na nic.

receptomat to oszuści. ja nawet nie jestem pewien czy po drugiej stronie siedzi lekarz. wpłacasz kasę, a oni ci zalecają kupić lek dostępny bez recepty


@PotwornyKogut: jak chcesz