Wpis z mikrobloga

@girlsjustwannahavefun: to co zauważyłem, to to, że kobity tyją jakoś po prostu z wiekiem. Moja była szprychą tak do 30, potem zaszła w ciążę i po ciąży się pozbierała, nadal dobrze wyglądała przez jakiś czas. Niestety przez ostatnie 2-3 lata co nieco się jej przybrało, na szczęście cały czas chodzi na siłkę (step i inne fitnesy), aż się boję co by to było bez tej aktywności ( ͡° ͜ʖ
SpasticInk - @girlsjustwannahavefun: to co zauważyłem, to to, że kobity tyją jakoś po...

źródło: i

Pobierz
@uirapuru: napisałam, ze zrobię formę a potem zajdę w ciąże. Gdzie napisałam, że wygląd to jedyna moja szansa na ciaże? Poza tym od kiedy zajście w ciąże jest wynikiem 'dobrego' wygladu? to co ty piszesz to tylko i wyłacznie twoja interpretacja moich słów. To co ja napisałam jest proste jak budowa cepa, okresla to co zrobię teraz oraz później.
@girlsjustwannahavefun: jakbyś napisała "skończe szkołę, coś osiągnę, zbuduję fajny związek, a wtedy zajde w ciążę" to to również jest ciąg przyczynowo-skutkowy, w dodatku godny pochwały, a tu? Korzystasz z młodości, żeby przez parę chwil mieć zgrabną dupę, a potem jej komuś dasz i tyle :D Słabe.
@girlsjustwannahavefun: ale to ty kreujesz obrazy na swoj temat umieszczając w necie takie gówna, a potem obsrańsko, że ktoś postanowił skomentować, że to słabe i głupie :D Sama siebie obrażasz i sama jesteś żenująca, a potem próbujesz uciąć rozmowę i odbić piłeczkę, że to wszyscy inni się mylą. Ogarnij dupę, przy czym nie chodzi tu wcale o zrobienie kilku przysiadów na siłce czy na bolcu.