Wpis z mikrobloga

Współczesny świat. Po lewej stary 14 letni pies z rakiem, który pewnie za rok albo pół i tak umrze. Kwota mimo to prawie uzbierana. Wpłaciło ponad 3000 osób.

Po prawej młody chłopak, który miał całe życie przed sobą. Podobna kwota, uzbierana tylko mała część. Wpłaciło 2700 osób mniej niż na psa. Tego człowieka już z nami nie ma.

#psiarze #bekazpodludzi #dogpill #takaprawda #pomagajzwykopem
WielkiNos - Współczesny świat. Po lewej stary 14 letni pies z rakiem, który pewnie za...

źródło: temp_file5281614846557045684

Pobierz
  • 142
@Squanto: to jest w ogóle choroba psychiczna, jakijś obłąkany mechanizm radzenia sobie z brakiem potomstwa. Nawet dzisiaj byl na wykopie typ lata po psich psychologach i faszeruje psa lekami bo szczeka zamiast zaakceptować ze to po prostu #!$%@? pies i może jego miejsce nie jest w bloku a sąsiedzi jednak mają rację
@Squanto: niepotrzebnie więc sam wtraciles lewicę, choć wystarczyło po prostu napisać, że ludzie. No ale już był taki fajny klimacik ciągnięcia po lewakach, motywik piekła mężczyzn, pewnie się gdzieś p0lki pisarki przewinęły to się poszło z falą, nie?

Wiesz co, ludzie znają ludzi najlepiej. Zwierzęta (takie jak psy) s a proste do odczytu. Kochają, nie lubią, chcą żyć, zryc, srac. Ludzie z drugiej strony mają całą masę potrzeb, przemyśleń, motywacji i
@Returned: Jak zauważyłeś w mojej poprzedniej wypowiedzi podałem przykład. Zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Nie pisałem nic o żadnym piekle czy o pisarkach tudzież „pisarczyniach”. Więc Sobie nie dopowiadaj.
Ja również. Z tym że mając tylko jeden wybór ja wybrałbym człowieka, zwierzę w drugiej kolejności.
Dobrego wieczoru.
Współczesny świat.


@WielkiNos: Aaaaa, współczesny świat! Wielki kinol poszedł do kina i zjadł kebaba a nie wpłacił na umierającego na raka. Patrzcie na to zestawienie wydatków wielkiego kinola: wydatki na raka 0zł | wydatki na kino i kebsa 73zł. I to tylko z tego tygodnia. Shame on you!
Zostawiam tego psa na 8 godzin raz na tydzien albo na noc jak ide do dziewczyny i jestem chlopem xD Widocznie wolisz nie miec zycia i zdrowego rozsadku miedzy swoim dobrem a psa i dostosowalas sie w 100% pod psa, ktory nawet zabiera Ci szame. Wspolczuje miejsca w stadzie.


@XpedobearX:
ja mowię o zostawianiu codziennie na czas pracy
Mam ok zycie, pies jest dopasowany do nas
@Feministka2000 XD, o nie! Ztrigerowałem gimnazjalistkę...a nie czekaj już nie ma gimnazjum. Pozdrawiam przyszłą psią mamę i udanej terapii za kilka lat życzę (no chyba że już chodzisz).
@Squanto: czy wy #!$%@? wszędzie musicie #!$%@?ć politykę? #!$%@? psiarze są dosłownie wszędzie, i to nie jest żadna nowa sytuacja, jesteś w internecie od wczoraj? tak ci wyprali mózg że widzisz tych strasznych lewaków we wszystkim co ci się nie podoba?