Wpis z mikrobloga

@dolor: a teraz walnij to przez podłe ksero czarno białe i zobacz jak świetnie będzie widać szczegóły wtedy.
Cholera, ksero drukuje tylko czarnym kolorze, to też zapewne spisek... Jednak przyznaję Ci rację, zaraz jak wrócę do domu #!$%@? z szafy wszystkie czarne skarpetki, nie będzie murzyn pluł nam w twarz!
@Kremufka2137 to już nawet nie są fikołki xD, panowie to pełnoprawne skoki, 102 metry! jak widzisz nawet na obrazku autora wątku nie ma czarno-białego ksero, tylko książka jest w KOLORZE, nikt nie robi książki z myślą o tym że ktoś sobie ja odkseruje od kogoś kto normalnie kupił. zdrowy jesteś? pomykaj jednak do swoich problemów, bo tylko się kompromitujesz xD
ice. Dać w jednym kolorze to wszystko się zleje i nie zobaczysz co stymuluje zmiana pozycji. Prawie na 100% c


@dolor: OK ktoś podał książkę, tęczowa książka z zachodu ale istnieje, nie mam z tym problemu, napisałem tylko, że mi yandex nie znalazł obrazka xd
Wyobraź sobie, że ja nie musze niczego z tym robić, bo ja nie mam problemu z dostępnością samic i o ile nachalność tęczowego przekazu mnie irytuje
@voldi no to super, gratuluję. Ja ostatnio będąc w pizzahut spotkałem polke z matką przy stole, po chwili dzwoni do niej telefon i włącza wideorozmowę. Siedzieliśmy prostopadle do siebie, odwraca telefon, a tam mudżin mówi że "aj lof ju bejbe", wstaje od stolika i podchodzi do matki żeby pogadała, ale mama nie szprecha po angielsku i tylko się uśmiecha xD.

Baba jak chce to z murzynem na drugim końcu świata będzie wysyłać
@Wodowy11: mojego? Przecież to Wy usiłujecie udowodnić jakiś ogólnoświatowy spisek na podstawie obrazka w książeczce dla dzieci i doszukujcie się programowania ludzi na podstawie tego czy rysownikowi przyszła do głowy myśl "a zrobię kolor jednej z postaci ciemniejszy aby rysunek był bardziej czytelny" czy nie.
Fakt, że potraficie bez skrępowania to napisać, przeczytać i nie wybuchnąć śmiechem z racji poziomu absurdu w tej tezie jest dla mnie niepojęty. Nie zadajecie sobie
@voldi:

napisałem tylko, że mi yandex nie znalazł obrazka


o nie nie, napisałeś że jandeks nie znalazł obrazka więc to musi być AI-fejur i bait.

Druga sprawa, Polacy nie przegrywają z mokebe/padżitami/wszelkimi innymi abdulami z zapadłych dziur w środku afryki czy azji. Przegrywają z programującą Polki machiną medialną, której narracja jest tak jasna że jej ignorowanie to albo głupota albo zła wola. Zresztą nie tylko Polki, białe kobiety Zachodu w ogólności.
@gorobei: i ta wielka machina sięga od reklam w tv po książeczki dla dzieci? I co próbuje Twoim zdaniem osiągnąć, kto ma taki cel i dlaczego? No i wreszcie: czy ta machina jest teraz z nami w pokoju?