Wpis z mikrobloga

@SHOGOKI
Dziecko, napisałem co napisałem i napisałem dokładnie to co myślałem, to ze przegrywy, które nawet nie potrafią wyrwać dziewczyny i zwalają za to wine na murzynów, których jest tyle co nic w związkach z polkami nie potrafią czytać to nie moja wina xd
Jesteś przegrywem? przegrałeś życie? kilka tysiaków murzynów zabrali ci kobiety w Polsce? te kilka murzynów na tysiąc kobiet cię pokonało?
OK, ale może jak jesteś takim 0
  • Odpowiedz
to kupuje książeczki dla dzieci w tym wieku? Raczej nie same dzieci. Pani nauczycielka


@Bertoos: Nauczycielka? XDDDDD

Typie, weź się ogarnij bo ty nie widzisz problemu nawet jak by cię ten problem kopnął w dupę, Dla twojej informacji, o wyborze i dopuszczeniu podręczników do szkół, decyduje ministerstwo, a na końcu dyrektor. A czynnikiem decydującym jest du cena. Więc jeszcze raz, o jakim marketingu ty tu #!$%@?? Podręcznik to nie ubranko czy perfumy. Jesteś bardzo płytki że dla ciebie to wszystko można tak .łatwo
  • Odpowiedz
bo 50 lat temu wszystkie ilustracje w książkach były czarno-białe

1/10 bo odpisałem, drugiego trolla to nawet nick zdradza


@Elberus: Ja #!$%@?... Wiesz że tu nie o kolor obrazka chodzi?
  • Odpowiedz
@SPACE_MARINE Deklu niewychowany, to nie jest podręcznik. Podręczniki muszą być zgodne z podstawą programową i uzyskać dopuszczenie ministerialne. Poza tym o doborze podręczników decyduje nauczyciel danego przedmiotu. Biegają przedstawiciele za nauczycielami i przekonują do swojej racji. Ale tak to jest gdy za temat biorą się ludzie bez pojęcia o edukacji. A tak poza tym - #!$%@? na czarną listę baranie w dupę #!$%@? :*
  • Odpowiedz
@SPACE_MARINE:

Jeden murzyn potrafił zarazić hivem kilkaset kobiet.

No ja ci powiem, że jedne murzyn może i 1000000 kobiet zarazić i co? tak samo biały, albo baba faceta, to zwykłą choroba przenoszona płynami ustrojowymi, to norma.
Tak samo nie każdy murzyn ją ma i nie każdy
  • Odpowiedz
@voldi

Ten murzyn z hivem zaliczał masowo dzięki promowania czarnoskorych baranów, zostal nawet antyfaszystą XD. Jak bedziesz kiedyś w większym mieście to powiedz ile tego widzisz. Jak pojdziesz kiedyś do cubano i ci laska powie cxego tu szukasz biały frajerze, w centrum polski, to może cos ci to zuzmysłowi.

Jasne, zobacze jak? xd co zabierze mi murzn mój majątek, moją wiedze, moje umiejętności?
  • Odpowiedz
@SPACE_MARINE: Tak bo mi tu wulgasz,na dodatek jesteś takim zerem, tapkim przegrywem, że nie potrafisz wulgaryzmu napisać tylko jak jakieś ścierwo dziwne znaczki wstawiasz xd
Dla twojej informacji, dodanie znaczka do wulga nie zmienia kontekstu, dalej to jest wulg i dalej jesteś wulgarnym chamem, trzeba się z tym pogodzić i mieć jaja.

Ty sobie możesz uznawać co chcesz, twoje zdanie się nie liczy, od razu widać, że niczego nie osiągnąłeś, na dodatek nawet zwykłej kobiety nie potrafisz poderwać i zwalasz na murzynów i jakieś ogólne śmieszne rzeczy xd
Nie przegrywasz z murzynami człowieczku, przegrywasz z nami, normalnymi ludźmi, którzy zamiast się użalać jak ty nad murzynami i innymi żyją, zarabiają, robią karierę i mają kobiety i budują rodziny, albo jeśli nie chcą rodzin to zmieniają kobiety, do
  • Odpowiedz
@voldi

nie potrafisz wulgaryzmu napisać tylko jak jakieś ścierwo dziwne znaczki wstawiasz xd


To jest autocenzua XDDD automatyczny skrypt zastosowany na stronie, ja nie piszę zadnych znaczków,, #!$%@?. XDDD Brawo, miałem rację z tymi 80 punktami iq.
I kto to mówi o wulgarności, przeczytaj swoje wysrywy wczesniej i powiedz kto zaczął. Pewnie nie ty? No racja. 80 iq na to eskazuje że nie pamiętasz co piszesz.
  • Odpowiedz
@SPACE_MARINE:

Będziesz się orać dalej? Mi to sienie znudzi.

No to ty się orasz, proszę bardzo na ostatni link, artykuł o takich debilach jak ty,, #!$%@?ących, na temat eksmisji na rzecz imigrantów:

Och tak, mieszkania socjalne dla imigrantow, w niemczech #!$%@?. Normalna procedura, wywić jednego żeby zrobic
  • Odpowiedz
@voldi:

Jak mówiłem ta "eksmisja" to zamiana mieszkania na mniejsze, bo jedna staruszka zajmuje kilkupokojowe mieszkanie socjalne i została przeniesiona do mniejszego. Tak samo działa to u nas z rodzinami, jeśli jest zapotrzebowanie dla większej rodziny to przenosi się do mniejszego osobę, która sama zajmuje takie mieszkanie


@voldi: Nawet tego nie skomentuję, specjalnie szukać w googlach coś co było oczywiste do znalezienia. XDD A co jeżeli ja byłem naocznym świadkiem czegoś co nie znalazłeś w polskojęzycznym w internecie? Przekroczyłeś kiedykolwiek granicę kraju na więcej
  • Odpowiedz
@JulianGangol mnie ciekawi kto i po co pociaga za sznurki tej propagandy czarny facet biala baba xD Zastanawiam sie czy to #!$%@? feministki staraja sie rozpowszechniac swoje upodobania po prostu, czy to moze jacys korpo giganci, ktorzy maja za tym jakas wieksza ideologie i cel xD
  • Odpowiedz
Moim zdaniem to, że wszyscy tu mają ból dupy o kolor skóry i fakt, że w ogóle zwracają na to uwagę świadczy o tym, że jakiś problem jednak w społeczeństwie jest. Mnie osobiście #!$%@? czy facet jest czarny, a kobieta biała, czy odwrotnie, czy #!$%@? różowy + zielony...
  • Odpowiedz