Wpis z mikrobloga

  • 0
@fakemake: Co ty mi tu #!$%@? teraz. To jest genialne. Jak na polskie kino? #!$%@?. Oglądam to kilka razy w roku i nie mogę wyjść z podziwu. Oczywiście było to na wypoku, ale jakoś bez szału. Co dziwne, przecież co jest lepsze od " Won do piekła #!$%@? wściekła!" WTF!!!??
@cooles może takich konkretnie krótkometrażowych nie ma. Jeśli krótki metraż jest dla Ciebie wyznacznikiem to spoko. Ale zobacz sobie też krakowskie potwory i trylogię husycką poczytaj, a później księgę welesa
  • 0
Jeśli krótki metraż jest dla Ciebie wyznacznikiem to spoko.


@fakemake: Nie jest, interesuje mnie wszystko co można stworzyć za pomocą scenariusza i kamery. To co polecasz jest kompletnie nie dla mnie, ale poważnie może konkurować z tym o czym rozmawiamy? /to pytanie, nie zarzut/
@cooles nie dla Ciebie? Krakowskie potwory są bardziej pełną i uniwersalną opowieścią z kamerą i scenariuszem od serii Allegro. Z drugiej strony nie wszystko da się opowiedzieć za pomocą kamery i scenariusza dlatego poleciłem książki
  • 2
@fakemake: Niestety, moja kolejka książek jest bardzo długa i z logicznego punktu widzenia, nie przeczytam i nawet nie obejrzę wszystkiego co bym chciał więc muszę wybierać. Konsensus jest taki, że czynię absorpcję zgodnie ze sztuką - oglądam, czytam i słucham tylko te dzieła, które mają "iskrę". To bardzo subiektywne, ale innej opcji nie ma.

W sensie - mogę obejrzeć, czy przeczytać to czego nie chcę, ale nie zmieni to mojej percepcji